Domácnost

Domov nejen vyčistí, ale i provoní

Využijte pomocníky při úklidu vašeho bydlení, výrobky z řady Lynn a Citresin.

Domácnost jako ze škatulky

lynnVhodný přípravek na nábytek z moderních materiálů, plastů, dřevěný nábytek, TV/HI-FI a sklo je Lynn proti prachu. Odstraňuje otisky prstů a skvrny ze všech povrchů nábytku a zanechává vysoký lesk. Na dřevěný nábytek je vhodná leštěnka Lynn na nábytek s včelím voskem. Po nanesení nevznikají nežádoucí šmouhy nebo stopy po nerovnoměrném rozetření přípravku.

Tip pro snadný a rychlý úklid

lynnVáš čas i námahu při úklidu ušetří jednorázové čisticí ubrousky Lynn hned ve dvojím provedení. Univerzální pro úklid všech typů ploch. Efektivně odstraňují mastnotu a špínu, zanechávají čistý povrch bez šmouh a jemně provoní ošetřované plochy citrónovou vůní. Nejvíce se uplatní při úklidu kuchyně, koupelny, předsíně či dětského pokoje. Čisticí ubrousky proti prachu s jemnou citrónovou vůní vám pomůžou rychle setřít prach v domácnosti.

Čistá nejen trouba

lynnPěnový čistič Lynn Grill, pomocník v kuchyni se svěží vůní snadno a účinně odstraňuje silně usazené mastné nečistoty a připáleniny z vnitřních i vnějších povrchů sporáků, grilů, horkovzdušných a mikrovlnných trub, kuchyňského nádobí po grilování, pečení, smažení a fritování.

Nezapomeňte na koberce

lynnNa koberce nabízí značka Lynn velmi účinný koncentrovaný čistič na koberce. Zanechává příjemnou vanilkovou vůni čistoty.

Svěží vůně domova

lynnPřípravky pro úklid doplňují dva úplně nové osvěžovače - Citresin Wild Berry a Citresin Soft Citron. Oba obsahují jedinečnou formulaci s pohlcovačem pachů, který nepříjemné pachy v domácnosti nejen překrývá, ale i účinně odstraňuje!

S přípravky Lynn a Citresin budete mít nejen uklizenou domácnost, ale také svěží vůni. Tyto přípravky domov nejen vyčistí, ale i provoní!

   
15.03.2010 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] wich [*]

    Zrovna mám přípravek proti prachu s vůní citrónu. V kombinaci s proudícím jarním vzduchem je to fajn svěžest Sml67

    superkarma: 0 15.03.2010, 13:31:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme