Bulvár

Domov má každý jen jeden

Děkujeme další naší čtenářce s nickem jessynka, která nám napsala na dnešní téma. Shodnete se s ní?

Dobrý den, zdravím všechny z ženy-in. Já kdybych si měla vybrat, kde bych měla bydlet, tak bych vůbec neváhala a hned odpověděla, no přece v ČR!!!!!

Samozřejmě v zahraničí je taky hezky ale domov je domov a ten má každý jen jeden. Nemohla bych bydlet nikde jinde, i kdyby tam bylo sebekrásněji, tak by to zkrátka nebyl můj domov a necítila bych se tam dobře.

Mě ani neláká žádná zahraniční dovolená, raději jedu tady u nás, vždyť Česká republika je také nádherná a mnohdy hezčí jak všechny ostatní státy kolem. Jako dítě jsem s rodiči procestovala hodně, navštívila mnoho států, ale nic mě to nikdy neříkalo, raději jsem jela někde tady pod stan, nebo v zimě na hory si zalyžovat.

Naštěstí ani manžela zahraničí neláká, tak každé léto procestujeme spoustu krásných míst tady u nás, jezdíme na jednodenní výlety, navštěvujeme hrady, zámky a jiné památky Česka. Letos po mnoha letech konečně pojedeme i na dovolenou a samozřejmě jsme si vybrali krásné místo poblíž Pilské přehrady a Žďáru nad Sázavou. Jedeme jen do chaty, kde si s sebou bereme naše dva rozmazlený pejsky vlčáky. Sice jedeme až v létě, ale už teď se moc těšíme, protože jsme spoustu let kvůli financím a hlavně pejskům nikde, mimo jednodenních výletů nebyli.

Takže já, kdybych si měla vybrat, tak jednoznačně Česko, a těm, co rádi cestují bych doporučila, první si projděte krásy u nás a potom teprve cestujte, u nás je také krásně a nemáte to daleko. 

jessynka

Je pravda, že mnozí ai neví, co je u nás hezkých míst. Ale na to abyste je viděla všechny, je jeden lidský život příliš krátký.

Co vy na to, milé žen-in? Souhlasíte s jessynkou, nebo si myslíte, že by měl člověk vytáhnout paty a poznat i jiné kraje a národy? Jste spíše cestovalka po zahraničí, nebo po Česku? Máte naši republiku tak zmapovanou, jako naše čtenářka jessynka, nebo raději poznáváte krásy světa v cizině?

Napište nám i vy svůj názor. Na vaše příspěvky se těšíme na adrese:

redakce@zena-in.cz

 

 

   
02.03.2011 - Společnost - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Kaylie [*]

  Ano, asi není náhoda, že se narodil zrovna tady.Sml79

  superkarma: 0 02.03.2011, 16:02:44
 2. avatar
  [1] monkee [*]

  Mně zase bylo jako dítěti a studentovi dopřáno vidět spoustu krás a památek v Čechách, na Moravě a na Slovensku, i když jsem, samozřejmě, nestihla všecko. Penízky nebyly na zahraničí. 

  Máme to holt opačně Sml30Sml54

  superkarma: 0 02.03.2011, 14:43:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme