píše naše čtenářka s nickem Maryene a ve svém příspěvku nám popisuje, k jakým změnám u ní došlo v posledních letech. Protože je pávě na dovolené, neposílá fotky, ale vy si určitě vybavíte, jak to u ní vypadá

Hezký den, milé ženy, změna, to je život. A o mně a bydlení to platí nejméně dvojnásobně. Při posledním stěhování, a to do našeho nového domu před pěti lety, jsem se rozhodla pro zcela nový styl. Mám ráda přírodní materiály, kámen a dřevo, ale najdete u nás i sklo a kov. Preferuji jednoduchý styl a nikdy jsme neměli byt zahrnutý spoustou věcí, ale domov dělají především maličkosti, dolpňky a barvy. A tak jsem na rozdíl od minulého bydlení, kde převažovala zelená a modrá s bílou, v našem novém domově vše naladila spíše do přírodních a teplých barev. Například obývacímu pokoji dominuje krb z přírodního kamene a stěna vymalovaná sytě vínově červenou barvou, doplňky jsem tedy ladila do této sytě červené barvy. Polštářky na bílé kožené sedací soupravě i takové drobnosti jako například svíčky. Plastový nábytek na terase jsme vyměnili za dřevěný.

Změny mám ráda a musím se přiznat, že už jsem několikrát sama přestěhovala co zrovna nebylo pevně připevněné k podlaze. Až se manžel po návratu domů nestačil divit.

Už máme vše tak, jak jsem si představovala, přesto v touze po změně občas obměním povlaky na polštářky a každé roční období si vyrobím přírodní věnec na krb z materiálů, které určitému období patří. Po odstěhování dospělých dětí jsme jeden pokoj přebudovali na pracovnu. V současné době jsem na dovolené, takže nemám k dispozici žádné fotky.

V domě je však stále co měnit a vylepšovat. Dnes jsem si zrovna koupila novou látku na ušití polštářů a už se těším, až si je po návratu ušiju. Někdy stačí vyměnit barvu ručníků v koupelně nebo třeba jen rohožku a už mám z toho radost.

Hezký den přeje

Maryene

Milá Maryene, jak to tak čtu, máme podobný vkus. Taky se mi líbí bordó v kombinaci s přírodními barvami. Třeba béžovou a šedou

Reklama