Domácnost

Domestos Turbo Fresh přichází!

domestosToaleta je místo, bez kterého si náš běžný den neumíme ani představit. Za celý život na ní strávíme průměrně rok a půl života. Nejen proto chceme, aby byla vždy čistá a voňavá. K tomu nám může kromě pravidelného úklidu pomoci i speciální WC blok, který se s každým spláchnutím o toaletu stará. Chcete-li své toaletě dopřát tu nejlepší péči, vyzkoušejte nový rotační WC blok Domestos Turbo Fresh.

Nový Domestos Turbo Fresh je jedinečný rotační WC blok s dvoufázovou náplní, která toaletu čistí a osvěžuje při každém spláchnutí. Turbína se otáčí pod tlakem vody a šíří tak požadovaný účinek po celém povrchu toalety. Domestos Turbo Fresh zabraňuje tvorbě vodního kamene a odstraňuje nečistoty, v kterých se množí bakterie. Zároveň uvolňuje svěží vůni a pěnu, která se postará o dlouhotrvající pocit čistoty.

Nový Domestos Turbo Fresh je k dostání ve třech variantách: Lemon fresh (s vůní citrusů), Ocean fresh (s vůní oceánu) a Pine fresh (s vůní jehličnanů). Nezávazná doporučená spotřebitelská cena WC bloku je 49,90 Kč*.

oceanpinelemon

   
02.06.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme