Osvěžit vztah se dá různě. Někdy se osvěží tak nějak sám shodou různých okolností a nečekaných příhod, jindy se o změnu pokoušíme, když máme dojem, že je všechno pořád tak nějak stejné a prázdné. Plamínek je menší a menší a začínáme mít obavy, aby s ním silnější větřík neskoncoval úplně.

Takže do slabého ohýnku přikládáme!

Jedna známá se rozhodla, že do ohně přiloží své staré prádlo a koupí si nové – erotické a půjde na věc přes sex appel. Nikdy si nic dráždivého nepořizovala, zdálo se, že něco takového musí zabrat. Vybrala ten správný obchod a odnášela si odvážné kousky prádla. Večer manželovi utekla z ložnice, nakázala mu, aby zhasnul, že se za chvilku vrátí a běžela se převléknout.

Pak rozrazila dveře ložnice a jako dračice s rozpuštěnými vlasy a nalíčenými ústy se chtěla vrhnout na nic netušícího partnera. Ve tmě se rozeběhla a naskočila plnou parou na dřevěný sloup před postelí… Ozvala se strašlivá rána, a když manžel rozsvítil, našel svou milou v rozkošném prádle s hlavou od krve, svíjející se bolestí u  jeho postele.

Která by se smířila s takovým výsledkem, že?

Po dvou letech sebrala znovu odvahu k osvěžování. Tentokrát si půjčila videokazetu a trénovala podle ní tanec u tyče, když manžel nebyl doma. Denně rozjížděla svou show. Když se blížil den D, pořídila si příslušný kostýmek a boty na vysokých jehlách. Manžela čekala se slavnostní večeří. Běžela mu ve svém prádle otevřít. Manžel na ni vyvalil oči a několikrát si je promnul. Nechtěl nic zkazit, tak jen utrousil: „Pozor na tu plovoucí podlahu.“

„Ničeho se neboj, bude to krásný večer,“ uklidňovala sebe i jeho. Kdo by nebyl před vystoupením nervózní, že? Musely se jí třást nohy… Po večeři pustila hudbu a připravila se ke sloupu. Držela se ho jednou rukou. Podle scénáře si tou volnou měla rozvázat mašli u závojíčku a pak si ruce přehodit. Druhou volnou rukou závoj odhodit a zahájit erotické kreace. Jak si přehazovala ruce, při snaze zachytit sloup sáhla do prázdna, nohy jí na jehlách podjely, že je hned viděla za hlavou, dopadla na kostrč a ošklivě si celou sedací část pohmoždila.

Manžel měl snahu zůstat vážný, chvíli brunátněl, ale pak to nevydržel, utekl na záchod, a tam propadl nekonečnému záchvatu smíchu, zatímco si jeho polovička chladila ošklivé podlitiny v koupelně…


Jak osvěžit vztah? Toť dnešní téma!

Máte už své strategie? Pouštíte se do nových sexuálních  technik a pomůcek? Jedete na dobrodružnou zahraniční cestu? Přestavujete byt? Osvěžili jste vztah pořízením dětí, nebo tím vztah naopak ochladl? Vyřešil se problém tím, že se k vám nastěhovala známá nebo rodiče? Zahnali jste nudu stěhováním?  

Pište nám vaše příběhy! Neotřelé odměníme!

 

redakce@zena-in.cz

Reklama