Česká značka ETA otevřela v OC Forum Liberec 20. září svou novou prodejnu. Zákazníkům nabízí tak trochu jiné prodejní místo s moderním vzhledem, které překvapí svou atmosférou domova. Nechte se provést obývacím pokojem, kuchyní i koupelnou vybavenými výrobky ETA. Nový ETA domov byl vytvořen českými architekty a designéry.

ETA

Nová prodejna ETA v Liberci je takový malý domov, který lehce konkuruje moderní domácnosti. Má svůj vlastní obývací pokoj, kuchyň i koupelnu a jednotlivé místnosti jsou zařízeny typickými prvky běžné domácnosti. V obývacím pokoji najdete odpočinkovou zónu, která evokuje intimní domácí atmosféru a je dotvořena hrou světel a stínů. Celkový dojem příjemné domácnosti podtrhují tapety i obrazy. 

V kuchyni byly naopak využity stoly a stěny kuchyně jsou dekorovány válečkem s typickým českým motivem. Nalezneme zde známé úpravy povrchů českých kuchyní, barevné dlažby a obklady. A speciální sestavu světel barisolů, které jsou inspirované denním světlem. Koupelna je obložena mozaikou a je vytvořena jako intimní kout. V novém ETA domově se můžete nechat provést obývacím pokojem, kuchyní i koupelnou vybavenými výrobky ETA, které si můžete sami na místě vyzkoušet.

ETA

A proč byla zvolena právě tato nová „domácí koncepce“? „Klíčové bylo minimalizovat bariéry mezi zákazníky a prodejním personálem. Umožnit zákazníkovi vzít si výrobky do rukou, vyzkoušet je a mít pocit sounáležitosti právě v prostředí domova, který je útulný pro celou rodinu.“, říká Lubomír Gazdoš, marketingový specialista prodejen ETA.

S výběrem produktů poradí profesionálně vyškolený personál a díky podobnosti s prostředím útulného domova, se zákazník snadno orientuje a získává kvalitní produkt, který opravdu chce a potřebuje.

ETA

 

 

Reklama