Tento týden opět přinášíme přehled toho, co vás čeká a nemine příští týden. Těšte se na zajímavá témata i na den volna

Z redakční pavlače:

Svatý Václave, oroduj za nás, se ani neodvážím napsat. Protože dnes jsem před poradou zcela zapomněl, že příští týden má jen čtyři pracovní dny. Ve středu je Svatého Václava aneb Den české státnosti. Takže jsme vesele plánovali a plánovali, a až na konci poradny naše centrála CIA i FBI Klára již Wimmerová pravila: „A není příští týden den volna?“ „Né, ne, ne!“ pravil jsem, abych si vzápětí nasypal popel na hlavu.

Jinak Klárka se vrátila ze svatební cesty. Spokojená, usměvavá a bez problémů mohla chodit.  

Saša se dnes na poradě přiznala, že než by uvařila oběd, raději vymaluje, a Jakub kontroval, že má rád mytí nádobí a přijde mu sexy chlap myjící podlahu v tangách.

Dana Svobodová jen tak potichoučku pozorovala cvrkot a místy se hihňala. A když jsem se přiznal, že jsem jako dítě sbíral Čtyřlístky, pronesla jen, že to by do mne neřekla. Pak vyšlo najevo, že všechny ženy si představovaly, jak hledám na jetelovém poli 4 lístky na stonku. Jediný Jakub věděl hned, že jsem měl na mysli komiks!

Lukáš programátor je slaměným vdovcem, protože jeho přítelkyně, naše grafička Kačka, má volno. Přesto při příchodu do práce vypadá jako člověk a navenek vypadá odpočatější, než když má Kačku doma.

O žádných opileckých extempore jsem se nedověděl, je možné, že po minulém týdnu mají naše „holky od pípy“ zaracha… nebo se mi to bojí říct, abych to opět nevykecal…

A nyní k tomu, co vás příští týden čeká. Na co se můžete těšit.


Rád bych upoutal pozornost k rozhovoru, který jen tak někde nenajdete. Jen díky dlouholetému přátelství poskytl Saše rozhovor známý český dokumentarista a novinář Standa Motl. Těšte se na něj v pátek.

A nyní k tématům.

V pondělí 26. 9. Jakub Kočí vyzve k vaší aktivitě nad tématem, co si schovávám z dětství. Máte schovanou svou oblíbenou panenku, medvídka, památníček?

V úterý 27. 9. se Alexandra Stušková spolu s vámi zamyslí nad tím, co si nedovedete představit, že by váš muž dělal doma za práci. Ač je Saša emancipovaná, prostě se jí příčí představa, že její chlap žehlí. A vy to máte jak?

Ve středu 28. 9. je státní svátek a nevycházíme.

Ve čtvrtek 29. 9. budu editovat já. Je doba kaštanů, zlatého listí a mnohé z vás samy, nebo se svými dětmi zdobíte byty podzimní výzdobou. Pochlubte se, pošlete fotky, jak jste vy, nebo vaše děti a vnoučata šikovné.

A v pátek 30. 9. si Dana Svobodová bude s vámi povídat o tom, jaký jste typ v barevné typologii. Co vám sluší, co ne. Já tomu nerozumím, jsem jen primitivní chlap, ale s Danou si o tom vážně můžete dobře popovídat.

Tak tolik k příštímu týdnu. Máme pro vás přichystáno i mnoho článků, tak se těšte. A pokud máte nějaké nápady nebo náměty na reportáže a rozhovory, neváhejte a házejte nám tipy spolu s příspěvky k tématům na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Reklama