přiznává čtenářka s nickem simič. Vůbec si nedokáže představit, že by se mučila v lodičkách, nebo těsných džínách. Pohodlí je pro ni důležitější, než pocit, že vypadá jako ze žurnálu. Se dvěma malými dětmi by to prý ani nebylo možné.

Krásný den všem,které ještě neudusil smog. Náhodou, domácí oblečení patří k mým nejoblíbenějším. Nemusím se celý den škrtit v těsném kostýmku, na pupku nemám červený otisk od tuhých džín, netáhne mi pod sukni, nemusím si celý den dávat sakramentský pozor, abych si nesedla, kam nemám, abych se nepokecala kávou, modlit se, ať mi nepraskne zip u kalhot či neuteče oko na silonkách.

Doma, v tričku a pohodlných sameťácích je mi nejlíp. Je to pohodlné, není mi líto to zašpinit a zasvinit tak, že už to nejde vyprat, což při dvou dětech hrozí docela často i několikrát denně. Žasnu nad tím, jak se někdo může doma dobře cítit v lodičkách, uzké sukni či džínách.

Pro mě je důležitější pohodlíčko než to, že zrovna nevypadám jako ze žurnálu. Pokud však zatím pošťák, který k nám chodí pravidelně každý den ještě nad mým domácím úborem neomdlel, tak je to dobré.

Nechci vypadat jako strašák do zelí, ale jako modelka taky ne.Takový ten zlatý střed: Cítit se skvěle a vypadat jako člověk. Co bych však nikdy nesnesla je to, že začíná být hodně moderní se doma nepřezouvat. Představa, co všechno bych si nanosila na podrážkách domů, mě úplně děsí. A denně čistit podlahu a koberce? No to ani náhodou! U nás máme každý svoje pohodlné papučky a pohodlné domácí oblečky. Mnohé sice neodpovídají nejnovějším trendům, ale to pohodlíčko nic nenahradí!

Krásný den,vaše Simič

Domácí přezouvání by dalo na samostatné téma. Je to asi věc názoru a hlavně rodinné tradice. Já se doma přezouvám, ale návštěvy k tomu rozhodně nenutím

Co vy na to, milé ženy-in? Také si nedokážete představit, že byste se doma nepřezouvaly? Co děláte s návštěvami? Nutíte je, aby se zouvaly, nebo tolerujete boty, pkud není venku mokro? Napište nám na to svůj názor na: redakce@zena-in.cz

Reklama