Styl

Domácí oblečení patří k mým nejoblíbenějším

přiznává čtenářka s nickem simič. Vůbec si nedokáže představit, že by se mučila v lodičkách, nebo těsných džínách. Pohodlí je pro ni důležitější, než pocit, že vypadá jako ze žurnálu. Se dvěma malými dětmi by to prý ani nebylo možné.

Krásný den všem,které ještě neudusil smog. Náhodou, domácí oblečení patří k mým nejoblíbenějším. Nemusím se celý den škrtit v těsném kostýmku, na pupku nemám červený otisk od tuhých džín, netáhne mi pod sukni, nemusím si celý den dávat sakramentský pozor, abych si nesedla, kam nemám, abych se nepokecala kávou, modlit se, ať mi nepraskne zip u kalhot či neuteče oko na silonkách.

Doma, v tričku a pohodlných sameťácích je mi nejlíp. Je to pohodlné, není mi líto to zašpinit a zasvinit tak, že už to nejde vyprat, což při dvou dětech hrozí docela často i několikrát denně. Žasnu nad tím, jak se někdo může doma dobře cítit v lodičkách, uzké sukni či džínách.

Pro mě je důležitější pohodlíčko než to, že zrovna nevypadám jako ze žurnálu. Pokud však zatím pošťák, který k nám chodí pravidelně každý den ještě nad mým domácím úborem neomdlel, tak je to dobré.

Nechci vypadat jako strašák do zelí, ale jako modelka taky ne.Takový ten zlatý střed: Cítit se skvěle a vypadat jako člověk. Co bych však nikdy nesnesla je to, že začíná být hodně moderní se doma nepřezouvat. Představa, co všechno bych si nanosila na podrážkách domů, mě úplně děsí. A denně čistit podlahu a koberce? No to ani náhodou! U nás máme každý svoje pohodlné papučky a pohodlné domácí oblečky. Mnohé sice neodpovídají nejnovějším trendům, ale to pohodlíčko nic nenahradí!

Krásný den,vaše Simič

Domácí přezouvání by dalo na samostatné téma. Je to asi věc názoru a hlavně rodinné tradice. Já se doma přezouvám, ale návštěvy k tomu rozhodně nenutím

Co vy na to, milé ženy-in? Také si nedokážete představit, že byste se doma nepřezouvaly? Co děláte s návštěvami? Nutíte je, aby se zouvaly, nebo tolerujete boty, pkud není venku mokro? Napište nám na to svůj názor na: redakce@zena-in.cz

   
21.11.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] datura [*]

  Naštěstí k nám moc návštěv nechodí, tak to přežiju, když se nezují, přijde mi to trapné, někomu nabízet bačkory, pokud přijdou děti s vnoučaty zouvají se automaticky, protože to znají ze svých domovů.Sml16

  superkarma: 0 21.11.2011, 15:04:19
 2. avatar
  [5] enka1 [*]

  átéčko — #4 Ani já ne( pokud není venku marast), máme všude lino, před dveřmi rohožku, návštěvy zas nemáme tak často, aby mi činilo potíž po nich přejet tu podlahu mopemSml80

  superkarma: 0 21.11.2011, 14:09:08
 3. avatar
  [4] átéčko [*]

  Já také nenutím návštěvy zouvat se. Připadá mi to neslušné, nebo ponižující. Můj názor.

  A džíny že by tlačilySml6?????? Jsou přece elastické, nemůžou tlačitSml23

  1. na komentář reaguje enka1 — #5
  superkarma: 0 21.11.2011, 13:32:42
 4. avatar
  [3] Tina5 [*]

  Paní Dano, u vás se návštěvy nemusí zouvat? To po jejich odchodu jdete vytírat nebo máte samé soudné návštěvy a zují se bez vyzvání? Neumím si představit nezouvat se..

  superkarma: 0 21.11.2011, 13:11:14
 5. avatar
  [2] lenagirl [*]

  taky se musím se přezout hlavně k vůli úklidu Sml67

  superkarma: 0 21.11.2011, 13:08:35
 6. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml67taky si neumím představit nezouvat se, hlavně nyní na podzim.Ono stačí, co nanosí zvířátka Sml30 a pořád je co uklízet, natož my dospělí, to by bylo děsný.

  superkarma: 0 21.11.2011, 13:03:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme