Styl

Doma v bavlněném prádle, venku v maxišatech

Děkujeme za další příspvěek na dnešní letní stylové téma. Poslala nám ho čtenářka Helena a chtěla by znát váš názor na maxi šaty verzus malá postava. Poradíte?

Milá redakce a čtenářky, dnešní téma se mi moc líbí. Když jsem si přečetla čtenářské příspěvky, řekla jsem si, že také něco k tématu napíšu.

Mám byt na jihozápad, a když je vedro, není tam skoro k vydržení. Všude dělám průvan a nejraději bych chodila nahá, ale nechci, aby mě někdo šmíroval z portějších domů. Tak jsem to vyřešila tak, že chodím v bavlněném spodním prádle. Většinou ho mám v soupravě, takže to vypadá skoro jako plavky. Je to moc příjemné a myslím, že i hezké. Pak si můžou čumilové trhnout nohou.

Jinak ven chodím strašně ráda v dlouhých šatech. Úplně jsEm se do nich zamilovala. Když jsou z lehké látky, a větřík s ní vlaje, krásně vás to osvěží a možná je vám méně horko, než kdybyste byla v mini. Nedávno jsme si koupila v pořadí třetí. Nemohla jsem odolat. Byly z jemného bavlněného batistu, bílé s něžným fialovým vzorkem. Chladivé na pohled. Když jsem si je zkusila, nechtělo se mi z nich ani svléknout, jak byly příjemné a vzdušné.

Mám jen jeden problém. Jsem docela malá, neměřím ani sto šedesát centimetrů a všude se dočítám, že maxi nejsou pro malé a drobné ženy vhodné. Já si to vůbec nemyslím, ale stejně mi to kazí radost.

Díky za případný názor. Helena

Já myslím, milá Heleno, že si děláte zbytečné starosti. Módní redaktoři a stylisté občas přehánějí. Myslím, že to závisí na proporcích. Pokud jste ještě k tomu drobná, a máte dlouhé nohy, nevidím důvod, proč byste nemohla nosit maxi. Dobrý střih naopak může postavu i protáhnout. Ale co je nejdůležitější, že vy sama se cítíte dobře.

A co vy, milé ženy-in, napíšete nám také něco o svém oblébeném letním oblečení? Co ráda nosíte, když je venku k padnutí? Chodíte v krátkých sukních, šortkách, topech na ramínka? Nebo máte jako Helena ráda maxi a vlající věci? Co jste si nasposledy koupila letního?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

   
23.06.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Dudlajlama [*]

  Vykasli se tyhle modni diktatory, at si kazdy chodi v cem mu vyhovuje a je prijemne.

  superkarma: 0 23.06.2011, 18:25:45
 2. avatar
  [3] Tina5 [*]

  Taky se přimlouvám za foto a já sama měřím 164 cm a nosím sukně a šaty ke kotníkům, jsem zvyklá a vyhovuje mi toSml80

  superkarma: 0 23.06.2011, 14:45:00
 3. [2] Anai [*]

  Taky mám ráda dlouhé vzdušné - teď je to módní a určitě do nějakých půjdu. Velká na dnešní dobu nejsem, ale přece jen mám 166 dobrých, tak výšku neřeším, spíš nahé ruce, ale s tím moc nic neudělám a kašlu na to....Sml16 Když je vedro, tak je prostě vedro!  

  superkarma: 0 23.06.2011, 12:44:22
 4. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  A nějaké foto těch šatů by nebylo?

  superkarma: 0 23.06.2011, 12:37:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme