Vyzbrojena tímto heslem, vyráží naše čtenářka Elis 19 s manželem do společnosti. Pokud to jde, na různé kulturní akce, na sportovní utkání, nebo jen tak na skleničku. To je úžasné, co myslíte, milé ženy-in?

Dobrý den, vaše dnešní téma se dá, alespoň u nás v rodině rozdělit na pracovní dny a víkendy. Ve všedních dnech máme s manželem dny, kdy se večer skoro nevidíme, kdy já chodím na zkoušky zpívání a on zase má posilovnu a volejbálek s kamarády. Zbývající večery míváme puštěnou televizi ale spíš jako kulisu hlavně proto, že nic moc nedávají, shodneme se na nějakém sportovním přenosu nebo pouštíme kanál s retro hudbou. Já si moc ráda čtu ( teď jsem dočetla knížku od J.K.Rowlingové Prázdné místo-mimochodem dost mě to zklamalo) a manžel si něco kutí, ale hlavně si povídáme, co se přihodilo během dne, řešíme záležitosti dětí a občas si zahrajeme partičku prší nebo ho přemluvím na hru „Země, město...“,tu on moc nemusí a já se vždycky pobavím, protože máme i kategorii spisovatel a tam si nezřízeně vymýšlí.

Zato o víkendech si rádi zajdeme do divadla nebo na koncert, i když u nás na malém městě moc možností není, o to je nám to vzácnější. A taky, protože oba máme rádi sport, tak navštěvujeme sportovní utkání, i si zajedeme do našeho krajského města na hokej.

Teď momentálně už probíráme vánoce, baví nás společně vymýšlet, jakým dárkem koho obdarovat, sama už mám pro něj vymyšlený dárek, který bude naprosto originální a já se těším, že ho překvapím.

I když už nejsme zrovna nejmladší, tak vyznáváme pravidlo, že doma se ještě nasedíme dost a dost a proto si celkem pravidelně zajdeme do místního podniku na skleničku a spojíme to s večerní procházkou.

Zdraví  Elis19

Milá Elis19, vy jste zřejmě příkladný pár, který má společné zájmy. Držím vám moc palce, ať vám tato souhra vydrží co nejdéle.

Text nebyl redakčně upraven

Čím se po večerech bavíte vy, milé ženy-in?

  • Díváte se na televizi? Co vás poslední dobou zaujalo, upoutalo, na co se těšíte?
  • Chodíte cvičit? Čemu se věnujete konkrétně?
  • Za kulturou? Pochlubte se svým kulturním zážitkem, doporučte nějaké představení, či koncert.
  • Šijete, pletete, vyšíváte, malujete, nebo se věnujete jiné bohulibé činnosti?
  • Hrajete hry, karty, luštíte křížovky?
  • Trávíte čas na Facebooku, či jiných sociálních sítích?
  • Jak byste si představovala ideální večer?

Napište nám na redakce@zena-in.cz , inspirujte nás, dejte nám tip na téma: „Co s načatým večerem“

Na co se můžete těšit za svůj příspěvek?

Čekají na vás tyto úžasné knihy:

Barvy smyslnosti od Viny Jackson a Po strništi bos Zdeňka Svěráka

knihy

Reklama