O své averzi k podprsence nám k dnešnímu tématu napsala čtenářka Verulinka. Také ji doma okamžitě odkládáte, abyste se cítila pohodlněji, nebo ne?

Pohodlíčko miluje také čtenářka Verulinka...


Bez domácího oblečení se neumím představit domácí pohodičku.
Přijdu domů a první po vyzutí z bot, odložím tašky a honem se vším dolů, hlavně podprsenku, tu už v mém věku nenávidím, nesnáším.
To je úžasná úleva a šup do domácího oblečení, do pohodlíčka. Pár domácích šatu v delším provedení jsme si ušila. Není to žádná paráda, ale to mi nevadí, hlavně že mě nikde nic netlačí, nepřekáží, prostě jsem v pohodlíčku.
Nejraději miluji, pokud počasí dovolí, vše bez rukávů, opět jsem u slova ,,nesnáším“ rukávy a když tak jenom krátký, nebo ¾ a vůbec, raději bez rukávů. Prča je, když se na sebe podívám v tomto období, krátký rukávy a k tomu moje silný, pletený ponožky, manžel se mi směje. Proč nevím? Prý je to komické.
No, možná je, ale nožky musím mít v teplíčku, nesnesu zimu od nohou, což je nebezpečné ohledně močového měchýře.
Ovšem v čem se cítím hodně pohodlně, to je noční košile, ve které dokážu být i celý den, pokud mám navařeno a vím, že se od PC neutrhnu. Mám neskutečný pocit pohodlí, večer jde do prádla a já si vezmu po vykoupání čistou. Těchto dní není moc, ale miluji je.
Včera bylo vzhledem listopadovému dni úžasne krásný počasí a já jsem věšela venku prádlo jenom v tričku bez rukávu, doslova bylo jaro. Dneska už asi nebude, ráno byl pěkný mrazík, který už omaloval okna a určitě nepůjdu ven v tričku, škoda.

Zdraví,
Věrulinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. 11. 2012: Domácí oblékání

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Později odpoledne se dozvíte, která z přispěvatelek obdrží slíbený dárek: balíček kosmetiky Oriflame MILK&HONEY, v němž najde tělové mléko a denní krém.

Reklama