Děkujeme za příběh o doma zapomenuté podprsence, který nám poslala čtenářka s nickem Heather.

Přeji hezký den :-) Bez podprdy nevylezu ven. Teda takhle – bez tohoto kousku spodního prádla nepůjdu mezi lidi. Neberu ho totiž jen jako praktickou součást podpěrnou, ale především mám potřebu zakrýt vše, co považuji za soukromé a nehodlám to vystavovat na odiv.

Jen občas se mi to povede. Doma chodím „naboso“ a když vyběhnu z domu k popelnici nebo ke schránce, oblečení neřeším. A až se zpožděním mi dochází, proč asi na mě tak zíral ten dědek věnčící vořecha, když to bílé tenké tričko mám na sobě jen tak… (I když stejně tak na mě mohl zírat i kvůli slevovému letáku do Kauflandu, který jsem právě vybrala ze schránky, že…)

Před časem mě pobavila kamarádka, která mi vyprávěla, co se jí onoho dne přihodilo. Ráno spěchala do práce, naházela na sebe oblečení a teprve na místě si všimla, že nemá podprsenku. Jelikož je úřednice, měla problémy hned dva – pevnou pracovní dobu, kdy si nemůže dělat, co chce, a tedy nepřipadalo v úvahu vrátit se domů. A druhá potíž byla v úředních hodinách, kdy měla přijít do styku se spoustou lidí, před nimiž by musela sedět jen tak nadivoko.

Zbývala jediná možnost – volat domů. Bydlím spolu s rodiči, následoval tedy naléhavý hovor tátovi s vysvětlením svého požadavku. Tatík sbalil příslušnou podprdu, sedl na kolo a pelášil přes půl města směr úřad :-)

Jelikož můj manžel odchází do práce přede mnou, nikdo jiný doma nezůstává a mé cesty do a z práce docela trvají a jsou závislé na jízdním řádu vlaků. Ani má pružná pracovní doba by mi v případě nouze nepomohla k návratu domů a doladění oděvu. Zvláště tedy v zimních měsících, kdy má člověk na sobě několik vrstech oblečení, si na kamarádku vzpomenu a po cestě na vlak se ještě rychle prošacuju, jestli mi nic nechybí a jestli je vše tam, kde má být.

Heather

Jak se říká: práce kvapná... ale stát se to jistě může. Ještě že tatínek byl tak ochotný a zrovna nechumelilo

Mohlo by se vám to také stát, milé ženy-in? Zapomněly jste si někdy ve spěchu obléknout podprsenku? Jak byste to řešily? Zůstaly byste bez, nebo poslaly kurýra? Máte také nějakou vtipnou příhodu na dnešní téma?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

 

Reklama