píše naše čtenářka s nickem alergino. Tenhle „zvyk“ už jí v dětství vyčítali rodiče, ale papučím nikdy na chuť nepřišla. Myslela si, že v dospělosti bude mít konečně od lamentování pokoj, ale mýlila se. Hádejte, komu se to nelíbí dnes?

Dobrý den, já mám doma ráda pohodičku, takže u mě volné tričko a domácí kalhoty. Nesnesla bych vařit například v riflých. Samozřejmě pro mě na doma mám jiný styl oblečení než na ven. Na ven je to takový slušivější. Přec doma mám děti, takže ta špinivost je daleko větší. Papuče nějak nenosím, nemám to ve zvyku. Nosila sem jen jednu chvíli a to jsem měla ostruhy a tam je to nějak nezbytnost, chtě nechtě. Můj zlozvyk chodit na boso mi vyčítali doma rodiče a teď si člověk řekne, že si může dělat, co chce, ale opak je pravdou. Teď mi toto zase vyčítá můj manžel.

V létě chodívám doma třeba jen ve spodním prádle nebo domácích lehkých kalhotách a s podprsenkou. Pak ale zazvoní pošťák a já mám fofry, rychle něco sehnat na sebe, nějaký boty na nohy, najít klíče, než uteče pryč.

A pak to třeba dopadne, že dolů seběhnu  v papučích pro návštěvy, vyzvednu balíček a až doma zjistím, že mám tričko naruby, ale mám i lísteček vepředu, takže to nejde přehlédnout. Ale zase si může říci, že jsem šťastná žena, která je stále zamilovaná :-)

alergino

Milá alergino, věřím, že vám tyto roztomilé kostýmní „defekty“ opravdu štěstí přinášejí, ale je vidět, že se vyplácí občas předvídat

Jak jste na tom s domácím oblečením vy, milé ženy-in? Co je pro vás důležitější? Aby vám to slušelo, nebo pohodlí? Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama