Bulvár

Doleželová má taneční průpravu z diskoték

 

Když modelka Jana Doleželová (27) doma oznámila, že byla přizvána do StarDance III, rodiče a přítel Richard Podroužek se jí nejprve zeptali, zda se náhodou nezbláznila. Její taneční průprava totiž započala i skončila v tanečních a na diskotékách.

S tancem na profesionální úrovni se nikdy nesetkala, jak sama říká, viděla ho dosud jen v televizi a příležitostně na nějaké párty.

Od dětství však tančit chtěla, avšak na malém hanáckém městečku neměla tolik příležitostí.

„V Uničově třeba nebyly latinskoamerické tance. Když mi nabídka do této soutěže přišla, zatoužila jsem to všechno dohnat. I přesto, že mám spoustu jiné práce a nemám žádný volný čas," přiznala Doleželová.

Miss České republiky z roku 2004 prý vůbec neumí odhadnout, kam se ve StarDance až dostane. Moc dobře ví, že jde o zábavný pořad, kde se může stát cokoliv. Nechce jen zklamat svého tanečního partnera Michala Necpála, který s ní měl spoustu práce a jistě by byl smutný, kdyby vypadli příliš brzy.

S Michalem trénují téměř každý den

„Jsou to krásné čtyři hodiny. Poslouchám příjemnou hudbu, tančím a zapomínám na starosti. I když je to dřina, mnohdy spousta bolesti a modřin, je to moc pěkné," svěřuje se Jana.

Těší se především na standardní tance. U latiny doufá, že ji zachrání hudební cítění. Vždyť deset let hrála na piano. Avšak obává se přílišné trémy, kterou v přímém přenosu mívá. Uvědomuje si, že šance je jen jedna a nic se tu nedá vystřihnout ani opravit.

   
11.11.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Dudlajlama [*]

  dajens: je to magistra farmacie, takze blbka asi nebude

  superkarma: 0 11.11.2008, 23:19:56
 2. avatar
  [4] MEK [*]

  není můj typ

  superkarma: 0 11.11.2008, 20:05:43
 3. avatar
  [3] dajens [*]

  Tak tuhle modelku moc nemusím... Pokaždé, když vidím rozhovor s ní, mám pocit, že moc rozumu nepobrala. Ty její odpovědi mi moc chytré nepřijdou.

  superkarma: 0 11.11.2008, 14:08:52
 4. avatar
  [2] *modrá [*]

  je sice krásná, šaty ji vždycky sluší, ale jak je vysoká tak se neumí pořádně pohybovat, je ka žirafa, trochu prkenná, bokama nezavlní... nič moč

  superkarma: 0 11.11.2008, 11:26:13
 5. avatar
  [1] Tulinka [*]

  Na Janě by se dala žebra počítat.Jinak mi je sympatická

  superkarma: 0 11.11.2008, 10:31:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme