Naše čtenářka s nickem Setury vyvrcí fámu o tom, že se kočka nenaučí žádným kouskům. její kočka se umí na povel převalit z boku na bok. Jestli si z vás vystřelila, nebo to myslí vážně, už musíte posoudit samy.

Přeji hezký den redakci a ženám-in, kočičky mám ráda a vzpomínám na strakatého kocoura u babičky, který měl určitě devět životů, protože vydržel naše dětské hraní a trpělivě snášel všechny naše rozmary. Pohádka Kocour v botách byla největší dobrodružství a bylo jasné že babiččin Mikeš bude stejně šikovný.

Také po vzoru Josefa Lady, jehož Mikeš uměl nejenom chodit po dvou ale také mluvit, jsem ho chtěla naučit stejné kousky ale ten náš Mikeš se ne a ne učit. Je fakt, že tohle úplně marné snažení mě naučilo trpělivosti a tak to vlastně nebylo úplně zbytečné. Náš kocourek všechno zdárně přežil a dělal nám radost dlouhou dobu.

http://youtu.be/HMXoZ1Z8paY

Bez kočiček a pejsků si neumím život představit. Myslím, že v domě mají být zvířátka a u nás to tak vždycky bylo a máte Dano pravdu, že kočka si nás sama vybere. Posílám vám obrázky naší kočičky, která se u nás ocitla náhodou.

eva

Je to lovec, úspěšně chytá myši a další havěť a zároveň je to velký mazel a snese se i s pejskem.

Byla jsem se podívat za dcerou v práci, když dělala dobrovolnici v útulku pro kočičky. Vidět všechny ty mandlové oči kočiček, které se dožadují pohlazení bylo dojemné. Vzala jsem si velkou tašku přes rameno a do ní zabalila nějaké mlsky. Na kovovém zapínání tašky je malá ozdoba s růžovou kuličkou a právě ta zaujala jednu kočičku.

Sledovala mě a pomalu se přiblížila, pozorovala kuličku jako magické kyvadlo a zůstala stát přede mnou. Teď jsem to byla já, kdo byl zhypnotizovaný, pohled téhle kočičky je neuvěřitelný. Působí tak majestátně, že si Vás okamžitě získá.

kocka

Ano zaujala mě natolik, že jsem ji adoptovala. U nás se jí moc líbí, prozkoumala všechno a všechny a je řádným členem rodiny. A jestli má léčebné schopnosti? Zcela jistě má, předtím než se k nám dostala jsem měla dlouhodobé potíže s krevním tlakem a užívala jsem léky. Teď jsem úplně v pořádku, léky už nepotřebuju a je mi fajn. Jsem naší kočičce vděčná, je to velká přítulnice, zbožňuje česání a dokonce jsem ji něco naučila. Umí se na povel položit na levý nebo pravý bok, je úžasná že? :-D

Milá Evo, ale ta kočička nevypadá moc zdravě. Má zanícené oči a je dost hubená

Text nebyl redakčně upraven

Reklama