Zdraví

Dokonalý kartáček SWISSDENT v nových barvách

Hledáte správný kartáček na zuby? Spolehněte se na dokonalost tvaru kartáčku SWISSDENT. Díky dokonalé konstrukci bude vaše péče o zuby bez chyby.

swissdentTvar celého kartáčku je inspirován konstrukcí zubařských nástrojů a přináší obdobně snadnou i přesnou manipulaci, malá čisticí hlavice zajišťuje takřka absolutní dosah všech plošek zubu. Patentovaný zástřih vláken je inovativně tvořen tak, aby svým tvarem bezchybně obklopil zub a zajistil co nejpreciznější očištění. Jemná vlákna v provedení soft-medium, soft a x-soft poskytnou žádanou péči i komfort při čištění citlivých zubů a dásní. Cenově kartáček nepředstavuje luxus. Stejně jako u ostatních profesionálních zubních kartáčků nejsou ani u SWISSDENT PROFI použity nadbytečné estetické prvky, které zvyšují cenu produktu - cena je do osmdesáti korun.

Zbývající produkce značky SWISSDENT potvrzuje pravidlo opačné. Totiž, že čím účinnější a současně šetrnější má být technologie zubní kosmetiky, tím bude cena stoupat. Devět pokrokových produktů systému zubní péče SWISSDENT (bělicí zubní pasty, dentální spreje, nebo anti-aging zubní kúra) tak patří ve své kategorii spíše do luxusní kategorie. Pro zákazníky, kteří docení hodnotu investice do zdraví a krásy zubů, stejně jako pro fanoušky této trendy značky ale sotva bude znamenat překážku.

Můžete si vybrat barevné provedení: švýcarská červená, alpská modrá a minimalistická černá či sněhobílá, jako aktuální novinku také škála s barevnými vlákny, například fialový s černými vlákny, černý s červenými vlákny či růžový s bílými vlákny.

Více o kartáčku SWISSDENT najdete na www.profimed.cz zde.
Více o zubních pastách SWISSDENT najdete zde.
Všechny produkty SWISSDENT si můžete koupit v síti prodeje Profimed a na stránkách www.profimed.cz.

   
03.10.2011 - Zuby - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] jithule [*]

    vypadá dobře

    superkarma: 0 07.02.2012, 12:23:23
  2. [1] FAXÍK [*]

    kartáček vypadá dobře, možná ho koupím a vyzkouším

    superkarma: 0 07.02.2012, 10:58:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme