Zdraví

Dokonalost v každé kapce!

Voda je, hned po kyslíku, tou nejdůležitější látkou pro lidský život. Zatímco bez jídla dokážeme přežít až třicet dní, bez vody pouhé tři dny. Jsme složeni bezmála ze 75 % z vody. A protože vodu neustále, v důsledku pohybu, vlivem počasí nebo z jiných důvodů ztrácíme, musíme ji také neustále doplňovat.

 

Že je pitný režim důležitý nejen pro naše zdraví, ale i pro náš vzhled, bylo řečeno již mnohokrát, mnohé z nás ale zapomínají pít včas! Je důležité se napít ještě před tím, než pocítíme žízeň - to už nám tělo signalizuje, že jsme na něco důležitého zapomněly! Navíc nárazové zahlcení tekutinou jen zatěžuje ledviny, proto je vhodnější pít pravidelně v malých dávkách.

               

Nejcennějším zdrojem tekutin je pro nás čistá voda. Sebemenší částečka cukru zhoršuje její využití! A tou nejčistší vodou na světě je Evian - tekoucí poklad francouzských Alp.

 

 

 

 

 

 

Evian je nesycená pramenitá voda z horských oblastí, vzdálených od měst a všeho znečištění. Když ve francouzských Alpách spadnou dešťové a sněhové srážky, trvá jim patnáct let, než se promění v minerální vodu!

 

Voda pomalu prosakuje vrstvami zemin a hornin až do hlubin země, kde je chráněna před jakýmkoliv znečištěním. Cestou je filtrována, čištěna a zároveň obohacována o řadu minerálů. Výsledkem je dokonale čistá voda Evian s jedinečně vyváženou kombinací minerálů!

 

Stejně jako se voda sama očišťuje při průsaku horninami, očišťuje voda Evian náš organismus! Tato pramenitá voda neobsahuje žádné kalorie ani kysličník uhličitý či jiné přísady. Je tak dokonalým prostředkem, jak vyplavit z našeho organismu škodliviny - pomáhá nám udržet jak zdraví, tak krásnou pleť a postavu!

Zdraví a krása má jméno Evian!

Tip na léto: Co dělat pro krásnou pleť?

Vaše pleť je každodenně vystavována negativním vlivům vnějšího prostředí. Smog, stres, prach, kouř, klimatizace - to všechno pleti ubírá krásu a vitalitu.

 Ideálním řešením je pravidelné pití vody Evian. Je prokázáno, že Evian namáhanou pleť:
• 
hydratuje
• 
vyhlazuje
• 
osvěžuje
• 
zjemňuje
• 
čistí
• 
uvolňuje

Nezáleží na tom, kolik vám je let nebo jakou máte pokožku. Evian může pít skutečně každý a je určen i pro ty, kteří mají citlivou nebo alergickou pokožku.

Být zdravá a krásná je tak snadné! Stačí jen pravidelně pít.
Dopřejte si Evian a osvěžte svůj den!
 

   
18.06.2007 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [7] Terulinečka [*]

  Ahojky,kdo vy ten odpovi! všichni píšete že je drahá a to znamená kolik.A jako 2.kde jí kupujete u nas v obchodech jsem ji nevyděla

  superkarma: 0 06.08.2007, 16:56:43
 2. [4] jaxiss [*]

  Věřím,že je dobrá,ale hodně drahá :o(

  superkarma: 0 09.07.2007, 13:54:02
 3. avatar
  [3] jochova [*]

  voda je to dobrá, ale patří mezi dražší...

  superkarma: 0 22.06.2007, 15:38:08
 4. [2] tinka1 [*]

  to som ešte nepila,ani som to v obchode nevidela

  superkarma: 0 22.06.2007, 08:11:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme