Styl

Dokonalá péče pro citlivou pokožku

BIOTHERMMáte pleť citlivou na různé změny? Možná právě teď při jarních výkyvech počasí prožíváte pravá muka. Vaše pleť je podrážděná, objevuje se na ní zarudnutí, je nepříjemně napjatá, loupe se a svědí. Tyto nepříjemné symptomy se přitom objevují kdykoliv a kdekoliv. Vaše pleť reaguje na jakékoliv změny citlivě a snadno ztrácí stabilitu.

Nejen změny podnebí, ale i další faktory, jako je stres, znečištění prostředí, hormonální změny, strava, představují pro citlivou pleť každodenní riziko. Pro všechny majitelky citlivé pleti máme dobrou zprávu! Na trh byla v únoru uvedena revoluční kosmetická řada AQUASOURCE BIOSENSITIVE od značky Biotherm. V této řadě najdete šest přípravků, které vám pomohou účinně hydratovat citlivou a nestabilní pleť.

AQUASOURCE BIOSENSITIVE

1. dermostabilizační hydratační přípravek nabízí majitelkám citlivé pleti pět záruk, díky nimž se nemusíte obávat podráždění:

 • 100% bez alkoholu
 • 100% bez parfemace
 • 100% bez barviv
 • Šetrné Ph
 • Testováno proti alergiím

Jako ekvivalent 5 000 litrů pramenité vody s ochrannou texturou zaručuje zklidnění podráždění, zarudnutí, napětí, svědění a odlupování.

Díky omega kyselinám 3 a 6 rostlinného původu, zabraňuje silným reakcím kůže na environmentální faktory, které mohou ohrozit její stabilitu.

Přírodní omega kyseliny 3 a 6 rostlinného původu můžeme nazvat pleťovými stabilizátory. Pomáhají totiž udržovat stabilitu pleti ve chvíli, kdy je ohrožena působením faktorů, které ji mohou oslabit. Mají schopnost tvarovat a udržovat ochrannou funkci kůže, posilují každou buněčnou membránu, posilují její odolnost, a tím snižují citlivost vůči všedním negativním vlivům. 

Alfalinoleová kyselina (omega 3) a linoleová kyselina (omega 6) bývají označované jako omega kyseliny rostlinného původu, protože jsou získávány přímo z rostlin, na rozdíl od omega olejů získávaných z ryb. Extrakty lze získat z jádra semen a zrn. Meruňkové jádro, rybízové semínko, sezamové semínko, hadinec, rýžové otruby: Všechna tato rostlinná semena jsou plná aktivních látek. Jsou zdrojem použitých omega kyselin rostlinného původu. 

Viditelné výsledky už během prvního týdne

Testy, které byly prováděny na ženách s citlivou pletí, přinesly dobré výsledky.

89 % žen zaznamenalo sníženou drsnost a vyšší hebkost pleti. Zarudnutí mizí, podráždění je zklidněné, napětí povoluje, svědění zmírněné, odlupování se snižuje.

Po 4 týdnech používání  byl klinicky prokázán 81,4% úbytek citlivosti pleti. Testované ženy zaznamenaly menší citlivost vůči chladu, větru a tvrdé vodě.

Mezi dalšími z pozitivních účinků dermostabilizačního krému Aquasource Biosensitive ženy popisovaly vyšší komfort, tón pleti byl vyváženější a textura pleti hladší.

Hydratace citlivé pleti

Citlivá a nestabilní pleť si vyžaduje také pečlivou hydrataci. Tomu vám pomohou hydratační výrobky Aquasource Biosensitive, které jsou k dispozici také ve variantě pro velmi suchou pleť. Pro křehkou pleť v okolí očí slouží Aquasource Biosensitive yeux. Tento výrobek je testován pro bezpečné použití s kontaktními čočkami.BIOTHERM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vysoce šetrné čištění

Vlastníte-li citlivou pleť, jistě víte, že pozornost je třeba věnovat i jejímu čištění. A vědí to výrobci značky Biotherm, proto vám nabízí vysoce šetrné mléko a tonikum ve spreji.

BIOTHERM

Zklidnění náhlého zarudnutí

BIOTHERMUrčitě jste to už zažila. Přijdete z mrazu do vyhřátého bytu a na vaší citlivé pleti se během několika minut objeví nepříjemné rudé zabarvení. Toho se nyní můžete zbavit pomocí spreje proti náhlému zarudnutí Aquasource biosensitive SOS.

A teď pozor!

Chtěla byste kosmetiku AQUASOURCE BIOSENSTIVE  vyzkoušet, ale nevíte, jestli bude vyhovovat vaší pleti? Už brzy dostanete příležitost. Blíží se totiž soutěž spojená s testováním této kosmetické řady, ve které vybereme 15 čtenářek, které získají kosmetiku AQUASOURCE BIOSENSITIVE od Biotherm v hodnotě 2940 Kč.

Další informace o kosmetice  AQUASOURCE BIOSENSTIVE pro citlivou pleť naleznete také na microsite ZDE.

TŘI NOVÉ TVÁŘE KOSMETIKY BIOTHERM PRO ROK 2009

Pro vás všechny, které máte rády kosmetiku Biotherm, máme zajímavou informaci z kuchyně této značky.

Od ledna 2009 jmenovala značka Biotherm Sashu Pivovarovu, Mirhé Grimmelmann a Tashu Tilberg představitelkami ženy Biotherm.

Pokud chcete vidět, jak tyto krásné dámy vypadají, můžete se podívat na video spot:

   
08.04.2009 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Manheru [*]

  :-)

  superkarma: 0 21.07.2009, 10:54:36
 2. [4] jana.c [*]

  to yb se hodilo:)

  superkarma: 0 29.05.2009, 15:43:58
 3. [3] kattula55 [*]

  tato kosmetika je mi sympatická,ale nejspíš finančně nedostupná

  superkarma: 0 26.05.2009, 09:13:49
 4. [2] magic11 [*]

  Biotherm je ale taky pěkně drahá kosmetika

  superkarma: 0 21.04.2009, 13:41:03
 5. [1] FAXÍK [*]

  citlivá pleť potřebuje určitě jinou kosmetiku,než pleť normální

  superkarma: 0 20.04.2009, 10:36:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme