PurInovovaný Pur 3xAction v nové variantě Herbs&Mint

Po letošním velmi úspěšném představení inovovaného přípravku na mytí nádobí Pur 3xAction přichází společnost Henkel ČR v říjnu s novou variantou Pur 3xAction Herbs&Mint. Ta disponuje až o 50 % hustějším složením s účinnou odmašťovací silou a antiseptickými vlastnostmi, takže vaše nádobí zanechává dokonale čisté a oslnivě lesklé. Navíc má příjemnou bylinnou vůni doplněnou svěžestí máty a eukalyptu.

Nová ultra hustá receptura inovovaného Puru 3xAction Herbs&Mint v sobě dokonale spojuje silný mycí účinek, schopnost odstranit nepříjemný zápach a extra bohatou pěnu, která na houbičce vydrží déle a efektivně rozpouští mastnotu a odolné připálené nečistoty. Sklenice, talíře i hrnce tak budou přímo zářit čistotou a dokonale se lesknout. A právě to od svého oblíbeného prostředku na mytí nádobí spotřebitelé požadují.

Jedinečná vůně

Nový Pur3xAction Herbs&Mint má příjemnou bylinnou vůni s výrazným aroma středomořských bylinek jako jsou rozmarýn, levandule a osvěžující eukalyptus, kterou v dokonalém souladu doplňuje svěžest máty, pichlavost bergamotu, síla z květů hořkého pomerančovníku neroli a měsíčku.

Nový Pur 3xAction Herbs&Mint  je v obchodech k dostání od září v poutavé modré lahvi ve velikostech 450 ml, 900 ml a 1 350 ml za DMOC 28,90 Kč, 49,90 Kč a 69,90 Kč.

Reklama