.

Dojíždění bývá sranda

Cestování

Dojíždění bývá sranda

Jak většina z vás už ví, do redakce se vozím vlakem. Je to docela žrout času. Celkem 30 minut potřebuju na cestu na nádraží, 40 minut trvá, než dorazím do Prahy (pokud to nemá zpoždění) a dalších 20 minut mi zabere přesun z nádraží do redakce.

Během té cesty se většinou stihnu nasnídat, trochu prospat a něco zajímavého si počíst. A když mi štěstí přeje, cestu mi zpestří nějaký ten netradiční zážitek. Všechny vám většinou hned vykecám, takže dnes nepřihodím nic nového.

Úplně nejlepší je, když kvůli příhodám na trati, počasí nebo nekonečnému zpoždění nedojedu do práce vůbec a tak si udělám malou pobočku Ženy-in ve svém obýváku. Během této zimy se mi podařilo uvíznout jednou. Psala jsem o tom TADY.

Občas si taky dám šlofíka na zpáteční cestě. Průšvih je, když se vracím pozdě večer a vzbudím se daleko za domovem. O tom, jak jsem nedojela domů, jsem už taky psala. Více ZDE.

No a tu a tam se objeví nějaký ten netradiční pasažér. Dlouho budu vzpomínat třeba na partu zlodějíčků, které jsem dobře mířenou odpovědí poslala z vlaku zpátky do zimy. I o tom jsem už psala – ZDE.

Evičko, díky za příspěvek.

Přidá se ještě někdo a přispěje na dnešní cestovatelské téma? Dárky jsou lákavé a adresa stejná: redakce@zena-in.cz

A soutěžícím čtenářkám přidávám další písmena do soutěže:

Stát č. 1: K

Stát č. 2: R

Stát č. 3: A

Stát č. 4: K

Stát č. 5: M

   
16.02.2010 - Doma - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. [2] dadma [*]

  Můj manžel na rozdíl odemne dojíždí do zaměstnání celý život.Dneska již máme auto,takto jde,ale dříve když mu ujel jediný spoj,tak musel na stop.Dnes vlastně jezdí do práce autem ,protože autobus jim zrušili.

  superkarma: 0 16.02.2010, 12:02:53
 2. avatar
  [1] enka1 [*]

  Kdysi jsem bývala projektantkou, na služebky jsme jezdívaly většinou dvě. Pokud měl vlak jídelní vůz, najít po dojezdu ubytovnu nebo hotel - docela problémSml77Sml57.

  superkarma: 0 16.02.2010, 11:01:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme