.

Dojemné i rošťácké. Takové jsou příběhy pejsků ze soutěže Můj malý velký hrdina

Domácnost

Dojemné i rošťácké. Takové jsou příběhy pejsků ze soutěže Můj malý velký hrdina

Soutěž Můj malý velký hrdina, jejímž jsme mediálním partnerem, už probíhá pátý měsíc a za tu dobu přilákala k registraci pěknou spoustu těch, kteří si myslí, že mají doma malého psího hrdinu.

PsiNa stránkách www.mujhrdina.cz najdeme velkou spoustu příběhů, které jsou veselé, ale najdeme tu i takové, které jsou dojemné a smutné. Jeden z těch, který každého čtenáře musí chytit za srdce, je třeba příběh pejska Montyho. Monty byl nejenom velkým miláčkem své paničky Romany, ale navíc to byl ještě i skutečný zvířecí kavalír. Prý už na první pohled se zamiloval do fenky jménem Ňufina, se kterou si strašně rád chodil hrát. Jednoho dne se však z vycházky za svou čtyřnohou vyvolenou dlouho nevracel. Pro jeho paničku tak nastala muka hledání a čekání na svého pejska. Ono čekání však bohužel nemělo šťastný konec, protože Monty přišel o život, když se pokoušel Ňufinu odehnat ze silnice, po níž právě projíždělo auto. Pejsek Monty jistě je malým velkým hrdinou a zůstane tak navždy zapsán - nejen v mysli své paničky, ale i v srdci své psí slečny Ňufiny...

pes

PsiJedním z veselých příběhů, je třeba ten, který se přihodil Jack Russell teriéru, Jackovi, který se jednou, v nestřeženém okamžiku, vydal docela sám pražskou městskou hromadnou dopravou. Ještě jako malé štěňátko se při venčení svému pánečkovi zaběhl a těsně stihl naskočit do tramvaje, které se právě zavíraly dveře. Jízda tramvají však Jacka nejspíš dvakrát nezaujala, a tak hned na další stanici vystoupil. A udělal dobře! Na zahrádce nedaleké restaurace totiž seděla sympatická slečna, díky které se Jackovu páníčkovi podařilo svého malého zatoulaného cestovatele konečně najít.

Někteří malí hrdinové zkrátka dokážou pozoruhodné věci, zvlášť když se jejich majitelé třeba jen malou chvilku nedívají. :)

Pokud i vás zajímají další příběhy pejsků ze soutěže Můj malý velký hrdina, navštivte stránky www.mujhrdina.cz. Zde se dozvíte vše o soutěži a můžete tu také zaregistrovat svého malého hrdinu. Možnost registrace máte až do konce února. Těšíme se na vaše příběhy!

   
12.02.2013 - Zvířátka - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [6] saruz [*]

  Anime Otaku — #2 Naprosto souhlasím  Sml22, jen bych dodala, že zkoušku by měli skládat i páníčkové psů, bohužel valná většina z nich vůbec neví, jak se k pejsanovi chovat a podle toho to pak vypadá. Sml15

  superkarma: 0 26.05.2013, 09:17:13
 2. avatar
  [5] dasena [*]

  krásný pejsek

  superkarma: 0 21.03.2013, 09:25:21
 3. avatar
  [4] bleblemcy [*]

  Jack se svezl tramvají a nakonec seznámil páníčka se sympatickou slečnou Sml16

  superkarma: 0 21.03.2013, 02:55:29
 4. [3] rendac [*]

  pěkný pejsek Sml16

  superkarma: 0 22.02.2013, 20:58:43
 5. [2] Anime Otaku [*]

  Když čtu některé příběhy téhle ankety, zvláště pak ty s nedobrým koncem, takmě napadá, že mít pejska by nemělo být tak jednoduché. Kolika neštěstím by zabránil jen základní výcvik a to že iza ošklivého počasí se lidi vzdají svého pohodlí a půjdou se svým pejskem ven a budou dohlížet aby si se svými kamarády hrál bezpečně. Bylo by pak mnohem méně smutných osudů končících pod koly aut a méně bezesných nocí které tráví člověk zoufalým hledáním svého psa když nebyl na vodítku, tam kde měl být. Mít pejska je jako mít malé dítě, musíte dávat pozor a snažit se většině neštěstí předcházet. Proto si myslím, že by všichni pejsci bez rozdílu velikosti a původu měli mít povinně složenou aspoň základní zkoušku poslušnoti - aby aspoň uměli přijít na zavolání a jít u nohy svého pána. Už několikrát jsem musela s autem cestou na cvičák zastavit abych odchytla jednoho psa, který mi vběhl málem pod kola a pán místo aby s tím něco dělal a něco ho naučil jen nadával na to, že lidi jezdí jako blázni.

  1. na komentář reaguje saruz — #6
  superkarma: 1 12.02.2013, 15:33:58
 6. [1] Trefa [*]

  Trefa:jsou krasny,mam velice rada pejsky.mam krasnou Dobrmanku.

  superkarma: 0 12.02.2013, 14:45:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme