.

DOGG chce oblékat psy stylově. První český couture & design e-shop pro psy otevřel své brány

Novinky

DOGG chce oblékat psy stylově. První český couture & design e-shop pro psy otevřel své brány

První český internetový obchod zaměřený na ryze módní zboží pro psy, DOGG, po několikadenním testovacím režimu ve středu 6. května zahájil ostrý provoz. Multi-brand butik, který je k dispozici na adrese www.dogg.cz, nabízí nejen designové obojky a vodítka, couture módu z přehlídkových mol a luxusní vybavení pro psy, ale také stylové dekorace a nábytek s tématikou psů.

buldogg

„Časy se mění. Psi jsou už dávno součástí našich rodin, a proto si za lásku, kterou nám dávají, zaslouží stejnou pozornost i krásné a kvalitní zboží - stejně jako si ho dopřáváme my lidé,“ uvedl Patrik Šilhavý, jeden ze dvou zakladatelů DOGG, a pokračoval: „Krásné obojky, motýlci nebo kabáty nejsou jen o kráse. Kvalitní materiály vynikají dlouhou životností a navíc dokážou ochránit proti zimě, dešti nebo špíně, když to pes potřebuje.“

Internetový obchod DOGG při otevření exkluzivně nabízí celý sortiment britské značky Love My Dog, kterou v roce 2003 založila designérka Lilly Shahravesh. Od té doby se z této značky stala ikona, kterou je možné vidět na přehlídkových molech i v „lesklých“ časopisech. Značka má zastoupení od Londýna, Paříž a New York po Tykio i Sydney a nyní míří do Prahy. Módní kousky od Love My Dog se vyznačují tím, že jsou vyráběny ručně, a to převážně z tvídových látek, včetně těch s certifikací „Harris Tweed“. „Jsem velice hrdý, že do Česka přinášíme hned na začátku to nejlepší, co je dnes na světě k dispozici,“ podotkl Šilhavý.

motylek pro psa

pes

Kromě módy má DOGG v nabídce také dárky a vybavení do bytu s tématikou psů. „Naším záměrem je vytvořit psí svět, kde najde potěšení nejen pes, ale i lidé, kteří mají psy rádi,“ vysvětlil Šilhavý. DOGG nabízí dekorace a nábytek od německé značky KARE Design. „Její tvorba je nápaditá a taky trochu bláznivá, navíc silně ovlivněna psy, proto v naší nabídce nemůže chybět,“ dodal Šilhavý s tím, že součástí nabídky jsou lampy, plastiky, přívěsky, obrazy, odkládací stolky a další zboží, které je inspirováno psy.

kreslo

DOGG představí novou značku v nabídce už v pondělí 18. května a po ní bude brzy následovat další. Sortiment obchodu bude průběžně doplňován i poté. Zákazníci budou informováni na webu a na Facebooku.

lovedog

ONLINE: www.dogg.cz  

FACEBOOK: www.facebook.com/doggcz  

   
11.05.2015 - Redakční novinky - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Eva_CZ [*]

    Sml28

    superkarma: 1 11.05.2015, 16:45:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme