Vztahy

Doga jako spolujezdec

Zdravím všechny.

Když se řekne den blbec, vždy si vzpomenu na den před dvěma lety. Byl to svatební den mé starší dcery. Se svým nastávajícím bydlela ve vlastním bytě, a tak jako nevěsta nevycházela z domova rodičů, ale ze svého.

Bylo ráno, můj manžel říká: "Hele, já zajedu k mladým, jestli nepotřebují s něčím píchnout. Nevíš, kde mám klíčky od auta?" Šla jsem najisto na místo, kde vždy bývaly, ale ouha, nebyly tam. Začalo prohledávání celého bytu. Dokonce mě napadlo prohledat i koš se špinavým prádlem. A vida v kapse montérek byly ztracené klíče. Večer si je tam dal muž, když myl auto.
 
Odjel a já šla ke kadeřnici. Vejdu a vidím její zakaboněný obličej. "Je mi líto, ale neteče nám voda." Obrátila jsem se a letěla domů si hlavu umýt. S mokrou hlavou hned zpátky a nechat si udělat účes hodný matinky nevěsty.
 
S načesanou hlavou jsem se doma začala oblékat do svátečního. Při zapínání knoflíku u kostýmku slyším "cvrnk, cvrnk". To odlétávaly knoflíky. Byla jsem tak nervózní, že jsem více zabrala a ony se poroučely k zemi. Honem šití, protože hodiny ukazovaly hodinu do obřadu.
 
Učesaná, obléknutá jsem se postavila k oknu a čekala na manželovo auto, aby mě odvezlo k mladým. S přibývajícimi minutami jsem se stále častěji dívala na hodinky. Ale auto nikde. Honem mobil (bravo, že existují), a volám mužovi, kde že je. Zvedl to a podle hlasu jsem pochopila, že  pro mě nepřijede, protože už má špičku. Předal telefon dceři. "Mami, hned pro tebe jede auto". To opravdu přijelo, ale bylo plné skla a na zadním sedadle seděla pěkně velká doga.
 
Co mi zbývalo. Půl hodiny to snad vydržím. "Pejsek" mi celou dobu funěl do obličeje. Obřad jsem stihla jen tak tak. Obřad i následujíci veselí proběhlo už v klidu, takže na dopolední trampoty jsem si už nevzpomněla. Teď jenom čekat na přichod vnoučátka. Snad při jeho narození nebude stát "den blbec".
 
Ahojky Januše
 
Milá Januše.... všemu rozumím! Dnes ano... moc díky za tvůj příspěvek. Posílám ti voňavé potěšeníčko. :o)))
   
28.06.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [8] Acinka [*]

  Januše: a to tě ani trošku neoslintala? Jinak dogy miluju

  superkarma: 0 28.06.2005, 16:10:38
 2. avatar
  [7] Žábina [*]

  to bylo od manžela fakt pozorný

  superkarma: 0 28.06.2005, 13:41:40
 3. avatar
  [6] monuška [*]

  Tesay: u nás je to taky tak, když se něco ztratí v první řadě za to může máma a hned potom já se ségrou. A vždycky se hrozně rozčiluje

  superkarma: 0 28.06.2005, 12:02:00
 4. avatar
  [5] Hannah01 [*]

  , možná lepší, než spolujezdec jako doga

  superkarma: 0 28.06.2005, 11:53:14
 5. avatar
  [4] Tesay [*]

  taťka jednou přijel z práce dost pozdě a jak byl utahaný dal klíče do mražáku. no, nakonec se našly ale byl to děs běs. nikdo dodnes nechápe proč, nebo jak je tam mohl dát a nejlepší na tom je, že když něco ztratí tak nadává nám, kam sme mu to zase zapotrošili.

  superkarma: 0 28.06.2005, 11:13:25
 6. avatar
  [2] grice [*]

  Tak tomu se říká opravdu den blbec Slintající doga vedle mě na sedadle auta na cestě na svatbu je celkem komická,ale v tý situaci bych se asi moc nesmála...

  superkarma: 0 28.06.2005, 10:55:06
 7. avatar
  [1] Lenika [*]

  To jsem zvědavá, co naše provede ve svatební den. Bude se mnou totiž v našem bytě když se budu oblékat, že nich pojede od rodičů.

  superkarma: 0 28.06.2005, 10:34:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme