Máte problém s dodržováním pitného režimu? Dospělý člověk by měl denně vypít 2,5 až 3 litry tekutin. S novými extra hustými sirupy HELLO už nad pitným režimem nebudete přemýšlet. Chuť vás donutí!

linea

To, že by měl dospělý člověk vypít minimálně 2,5 až 3 litry tekutin, je známá vesta. Ale uhlídejte se! Ano, nějaké tekutiny získáváme z jídla, jenže to prostě nestačí. Dodržování pitného režimu je zkrátka oříšek, který „neřeší" kdekdo z nás. Skutečnost je prostě taková, že mnoho z nás na pravidelné pití zapomíná.

Nedostatečný pitný režim se však může projevovat bolestmi hlavy, únavou, hladem, ale i natékáním rukou či nohou! To jsou projevy jistě nepříjemné. Abychom se jim vyvarovali, měli bychom mít vždy po ruce dostatek tekutin. Nejlépe takových, které nejen osvěží, ale i potěší naše chuťové pohárky!

Jak na to?

helloNe každý má rád k popíjení jen čistou vodu, někomu se zase překyseluje žaludek z čistých džusů, a tak je výborná varianta sirup, který je jednak velmi chutný, rychlý na přípravu a ještě k tomu levný. Teď se asi mnoho z vás trochu otřese: „Sirup! Fuj, vždyť to je samá chemie!" Nenechte se mýlit, sirupy HELLO nejsou jen tak nějaká barevná chemická sloučenina plná cukrů, která vám příjemně obarví vodu a dá jí jakousi umělou příchuť. HELLO, díky jedinečnému a přísně kontrolovanému zpracování, neobsahují konzervanty ani umělá barviva. Krom toho nepostrádají všechny výhody sirupů, tedy jsou snadné na přípravu, skvěle chutnají a také jsou cenově velmi příznivé, což ocení zejména maminky s dětmi. Navíc udělat si šťávu zvládne hravě právě i malé dítě.

Náš tip!

Značka nápojů HELLO rozšiřuje svou nabídku a přichází s novými extra hustými sirupy v deseti ovocných a bylinných příchutích. „Obě řady se od běžných sirupů liší především svou konzistencí, která je dána vysokým podílem ovocných a bylinných složek. Díky hustotě není při jejich výrobě zapotřebí konzervace, sirupy neobsahují ani umělá barviva,“ uvádí Gabriel Slanicay, generální ředitel společnosti LINEA NIVNICE, která nápoje HELLO vyrábí. „Obsah ovoce je u extra hustých ovocných sirupů vysoký a patří k nejvyšším na trhu,“ dodává Slanicay.

Jaké příchutě tvoří tuto řadu?

hello

  • Ananas
  • Citron
  • Pomeranč
  • Malina
  • Černý rybíz
  • Jablko
  • Višeň
  • Aloe vera
  • Bezový květ a citron
  • Bylinná směs

Namíchejte si koktejl...

Díky složení a množství příchutí jsou tyto sirupy vhodné i k přípravě koktejlů či míchaných nápojů. Můžete například vyzkoušet...

Barevný svět

hello10 cl šťávy z černého rybízu HELLO
10 cl pomerančové šťávy HELLO
10 cl minerální vody
plátky citronu na ozdobu a led
Okraj vysoké sklenice namočte ve šťávě nebo ve vodě, a poté v krystalovém cukru. Vytvoří se tak ozdobná cukrová krusta. Do sklenice jednoduše nalijte všechny ingredience, ozdobte ji plátky citronu a přidejte barevné brčko. Nápoj dodává organismu vitaminy C, A a minerální látky.

2&2 Přátelé

hello4 cl limetový likér
2 cl limetový sirup
2 cl Triple Sec
12 cl džus černý rybíz HELLO
Předepsané ingredience protřepejte v šejkru s ledem a přeceďte do sklenice. Nápoj ozdobte plátkem limety a modrým hroznovým vínem

O společnosti Linea Nivnice, a.s.

lineaAkciová společnost Linea Nivnice patří k největším výrobcům nealkoholických nápojů v České republice. Nosným programem firmy je od roku 1995 řada ovocných šťáv, nápojů a nektarů v obalech od firmy Tetra Pak a vlajkovou lodí mezi jejími produkty je řada nápojů značky HELLO. Více na www.lineanivnice.cz

Reklama