Styl

Dodejte svým nehtům neotřelý look!

Málokterá žena by si troufla vyrazit do společnosti bez dokonalého make-upu. Ale co vaše ruce? Věřte, že jsou úplně stejně na očích, jako váš obličej. Proto je vyšperkujte nejen pomocí náramků a prstenů. Okouzlit můžete i netradičním lakem na nehty.

Avon

„Buďte kreativní, odlišná a trendy! Nebojte se kombinovat barvy a textury a nechte své nehty vyniknout. Rozhodně zaujmete například 3D nebo matujícím efektem,“ radí Pavel Bauer, oficiální vizážista AVON.

Pokud preferujete matnou klasiku, Lak na nehty Magic Matte vás nadchne nejen matným efektem v různých odstínech, ale také dokonalým krytím. Chtěli byste zmatnit váš oblíbený odstín laku? Dopomůže vám k němu Povrchový lak na nehty s matujícím efektem.

Avon

Že se raději blýsknete něčím netradičním? Zkuste Lak na nehty s efektem vláken. Jsou třpytivá a dodávají nehtům plastický povrch. Podobně působí i Lak na nehty s pískovým efektem. Můžete jej použít jako povrchový lak, nebo jen samostatně. Ozvláštnit můžete svůj oblíbený odstín laku na nehty také Povrchovým lakem na nehty s diamantovým efektem.

Avon

Vyberte si ten, který vystihne vaši náladu a nechá vaše nehty zazářit!

Další tipy najdete na www.avon.cz.

   
01.09.2015 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] RenataMor [*]

    Sml59

    superkarma: 0 01.09.2015, 21:28:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme