Praha, 10. září 2007  Prázdniny jsou za námi a je pomalu čas začít přemýšlet o vánočních dárcích. Zkuste letos zvolit takové, ze kterých bude mít radost nejen obdarovaný, ale zajímavé zážitky přinesou i Vám! Společnost Philips přichází v září na český trh se dvěma speciálními limitovanými baleními. Prvním z nich je akumulátorový model epilátoru Satinelle Ice Premium (HP 6503), který je vánočně zabalen v luxusním cestovním kufříku. Druhým je speciální balení Philips Bodygroom (TT 2021) nabízející bezpečný a jednoduchý způsob holení a zastřihování kdekoliv od krku dolů, doplněné speciálním Durex dárkem v podobě čtyř kondomů a dvou balení masážního oleje. 

 

Nejjemnější epilátor Philips doplněný cestovním kufříkem zcela zdarma

Epilátor Philips Satinelle Ice Premium důmyslně potlačuje nepříjemný pocit bolesti, a to hned dvakrát. Jeho součástí je jak výkyvná chladicí hlava, která minimalizuje bolest za pomoci ledového efektu, tak sonický masážní systém, který zajišťuje masírování právě epilovaného místa. Osvědčený kotoučový epilační systém se navíc postará o dokonalé a velmi rychlé vytržení až 95 % chloupků přímo u kořínku, přičemž odstraněny jsou i chloupky v minimální délce 0,5 mm. Nohy tak zůstanou hladké až několik týdnů. Pro ženy s opravdu citlivou pokožkou, a nejen pro ně, je Satinelle Ice Premium vybaven hypoalergenní keramickou hlavou. Ta předchází případnému podráždění nebo alergickým reakcím. Pro depilaci velmi citlivých míst nabízí Satinelle Ice Premium výměnnou holicí hlavu a pro péči mezi jednotlivými epilacemi masážní žínku. Během používání ženy jistě ocení výběr ze dvou rychlostí a také ergonomický tvar strojku, díky kterému epilátor příjemně padne do ruky. V neposlední řadě pak i fakt, že epilační hlava je jednoduše omyvatelná, a přináší tak lepší hygienu a snadné čištění.

 

Dokonalé oholení a zastřižení a k tomu navíc Durex výbava v hodnotě 200 Kč jako dárek¨
Moderní doba si žádá své, a tak po ženách se nežádoucích chloupků chtějí zbavit také muži. Philips Bodygroom nabízí bezpečný a jednoduchý způsob holení a zastřihování kdekoliv na těle od krku dolů: hrudníku, zad, nohou, podpaží, pozadí… exotického ovoce! Philips Bodygroom je pro dokonalé oholení vybaven speciální výkyvnou holicí hlavou, která navíc disponuje hypoalergenní planžetou minimalizující jak možnost pořezání či škrábnutí, tak i podráždění pokožky. Bodygroom zároveň nabízí speciálně konstruované hřebeny připravené pro zastřihování  v libovolném směru s možností výběru tří různých délek. Pro dokonalé pohodlí bez omezení je Philips Bodygroom vodotěsný, a tak je pouze na vás, jestli se stane holení a zastřihování chloupků součástí sprchování, koupání, či zvolíte spíše cestu použití za sucha. Philips Bodygroom je vybaven bezúdržbovými noži, které není nutno mazat ani brousit. Bodygroom je akumulátorový a hodina nabíjení vystačí až na 50 minut nepřetržitého používání.

 

Limitovaná balení epilátoru Philips Satinelle Ice a Philips Bodygroom lze od října do prosince letošního roku zakoupit v síti Datart.  Jejich orientační maloobchodní ceny jsou: 3 399 Kč (HP 6503 s cestovním kufříkem) a 1 499 Kč (TT 2021 s Durex dárkem). 

Reklama