Vztahy

Dobrý den, miluji vašeho syna


Pořád jsem se to snažila oddálit. Neustále jsem mu vysvětlovala, že po dvou měsících vztahu ještě není důvod k tomu seznamovat se s jeho rodiči. I po třech měsících je přece brzy. Přítel začal být však postupem času stále více nervózní, protože už nevěděl, jak reagovat na neustálé telefonické dotazy maminky, proč nechceme přijet. Nezbylo mi, než ho ubezpečit, že až se vrátím z dovolené, zajedeme k nim.

Hlavně ji nerozbít

Deset dní v Bulharsku s kamarádkou, ale bez svojí lásky, jsem si příliš neužila. Nejen proto, že se mi stýskalo, ale čím více se blížil datum odjezdu, stoupala nervozita ze setkání s jeho rodiči. Kamarádka mě uklidňovala a velice trpělivě se mnou hledala ten nejvhodnější dárek pro ně. Nakonec jsme společně vybraly kvalitní bulharské víno. Prodavači jsem se snažila vysvětlit, že víno bude sloužit jako dárek a jediné, co nechci, je šetřit na jeho ceně.

V den odjezdu jsem láhev červeného balila do ručníku a opatrně vložila do batohu. Přece nebudu riskovat, že se v kufru během letu rozbije. Raději ji ponesu na zádech.

Láhev přežila let a já se připravovala na to, abych co nejlépe přežila návštěvu. Byla jsem nervózní. Měla jsem pocity, jako bych právě maturovala. Knedlík v krku a největší přání nic nezkazit. Jen jedním jsem si byla opravdu jistá, a to dárkem pro rodiče. Ten přece nemůže urazit.

Hlavně vydržet

Čím dál jsme byli od Prahy, tím více se ztrácela moje jistota v sama sebe. Vlak v poklidu razil kilometry stále blíž přítelovým rodičům a já měla co dělat, abych nezatáhla za záchrannou páku. Při vystupování z vlaku jsem se jen snažila chytit přítele co nejpevněji za ruku a vzpomněla si, že takhle jsem se naposledy držela rodičů, když mě vedli do první třídy.

Představování bylo trochu rozpačité. Snažila jsem se příliš nevnímat všechny pohledy, které se na mě upínaly. Snažila jsem se být co nejvíce nenápadná, až do chvíle, kdy jsem vyndala z tašky dárek. Konečně bulharská láhev dospěla k cíli. Trochu s rozpaky jsem ji předala mamince, a v tom to přišlo.

„Aha, zase další víno,“ řekla spíš pro okolí než pro sebe a položila láhev na kuchyňskou linku.

Zdálo se mi to, nebo jsem opravdu přestala dýchat? Další? Jen další v pořadí byl můj dárek? Věc, do které jsem vkládala naději, že odstartuje příjemný vztah s rodiči mého přítele, selhala na celé čáře. Měla jsem chuť popadnout to víno, utíkat daleko a pak si někde sednout na patník a vypít ho až do dna.

Hlavně se neudusit

Vydržela jsem a neutekla. Víno z Bulharska bylo možná příčinou toho, že ani další návštěvy nebyly ty nejlepší. Několikrát jsem měla kvůli nepříjemným poznámkám chuť vybuchnout a prásknout dveřmi. Ale byla jsem v klidu. Nakonec mi i můj klid byl vyčten. Občas jsem si přála milovat přítele trochu míň, mít trochu méně úcty ke starším a vyřešit si to s nimi jednou provždy.

„Holka, vždyť s jeho rodiči nežiješ, tak si z toho nedělej hlavu,“ uklidňovala mě mamka, když jsem se jí s pláčem a se špetkou sebelítostí svěřovala. „Pamatuji si, že když jsem se setkala s rodiči taťky poprvé, jen se po mně divně dívali.“

Nakonec se mamka díky vzpomínkám rozpovídala o tom, že nejhorší byl pro ni asi první oběd u rodičů. „Babička udělala bramborový salát s řízkem. Jenže do něj nakrájela na velké kousky mrkev, kterou jsem já doslova nesnášela. Nemohla jsem to však říct, a tak jsem ji celý oběd polykala a modlila se, abych se neudusila.“

Ani další návštěvy nebyly lepší (i přesto, že již byly bez bramborového salátu). „Zvlášť, když mi začala babička s velkým nadšením vyprávět o taťkově bývalé manželce. Bylo mi trapně a nevěděla jsem, jak reagovat. Vyprávěla o ní v superlativech a já si připadala trochu zbytečně.“

Vyprávění mamky mě překvapilo, ale také dalo sílu do budoucna. Věděla jsem totiž, že když to přežila ona, tak já taky. Snad…

A jaká byla vaše první návštěva? Napište mi o ní. 


Dnešní téma
PRVNÍ NÁVŠTĚVA U RODIČŮ

Jaká byla první návštěva u rodičů vašeho přítele?

Jak vás rodiče přijali?
Co vás nejvíce překvapilo?
Jak se chovala maminka?
Změnil partner doma své chování?
Stal se vám nějaký trapas?

Jak se zachovali vaši rodiče, když poznali vašeho přítele?
Jaké kladli otázky?
Chtěli se s ním vůbec bavit?
Proč si ho nakonec oblíbili?
Nebo se jim pořád na něm něco nelíbí?

Vzpomeňte si na setkání rodičů s vaším přítelem nebo budoucím manželem!
Vybavte si zážitky, které jste měla, když jste se setkala s maminkou svých partnerů!

Napište:
redakce@zena-in.cz

   
25.07.2006 - Láska a vztahy - autor: Iveta Šafránková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [110] bizonka [*]

  To jsem zažila a už nikdy.

  superkarma: 0 05.08.2006, 21:31:23
 2. avatar
  [108] Fallbala [*]

  Já byla šíleně nervózní a v poho

  superkarma: 0 02.08.2006, 17:27:47
 3. [107] Paolo [*]

  Matka mého přítele je hrozně falešná

  superkarma: 0 02.08.2006, 07:59:54
 4. avatar
  [106] daneta [*]

  Meander: Máš pravdu, ale já jsem se ze začátku snažila kvůli manželovi. Ale časem jsem zjistila, že se jim stejně nezavděčím, ať udělám co udělám, tak jsem to vzdala. Dnes už nežije tchyně ani tchán a mrzí mě, že jsme neměli hezké vztahy, ale nešlo to. Oni byli silně věřící a některé jejich argumenty mně připadaly jak ze středověku. S jeho sestrou a bratrem se taky radši nevidím, protože jsou ze stejného těsta a mají mi za zlé, že jsem manžela zkazila (nechodí do kostela). Mrzí mě to kvůli dětem, že mají o 1 tetu a 1 strejdu míň, ale to se fakt nedá. Když k nám náhodou bez ohlášení zavítají, tak to přetrpíme, ale v podstatě si nemáme co říct, víc si rozumím s cizími lidmi. Jsem ráda, že manžel není jako oni. Když nám umřel pes, tak mě ta ztráta bolela víc než když odešel tchán, a to je hrozné.

  superkarma: 0 27.07.2006, 10:49:44
 5. avatar
  [105] Heduš [*]

  No to jsem zvědavá, co o mně, kde bude psat má snacha... ... jestli nějaká bude.

  superkarma: 0 27.07.2006, 10:07:08
 6. avatar
  [104] Heduš [*]

  Tak to mě poprvé viděli přítelovi rodiče dalekohledem... byli jsme s přítelem na rozhledně, když mi začal ukazovat v dálce dvě postavy - že to jsou jeho rodiče. Oni nás, jak na schvál zahlédli, tak jsme na sebe začali mávat a oni do toho všeho vytasili dalekohled.... (měli ho s sebou, protože zkoumali krásy mého rodného města) a posléze i mě...
  S tchýní jsme se pak jednoho rána potkaly u nich v nočních košilkách na chodbě, podaly jsme si ruce a představily se...
  Tchán je na první dojem přátelštější, ale, ale...
  S tchyní si rozumím hodně, jedem na rovinu!

  superkarma: 0 27.07.2006, 09:54:33
 7. avatar
  [102] axikola [*]

  Já jsem svoji tchýni poprvé poznala až když jsme jeli domlouvat svatbu. Manžel bydlel na Slovensku a nikdy (během chození) nás nenapadlo tam zajet na návštěvu. Když jsme tam přijeli, chovali se ke mně divně, oni byli silně věřící a já ne. To se jim vůbec nezamlouvalo a tak dlouho do mě hustili až jsem jim slíbila, že si dodatečně udělám svaté příjímání. Jinak by svatbu vůbec nepovolili. Po svatbě mě taky vůbec neuznávali, časem jsme tam přestali jezdit úplně.

  superkarma: 0 26.07.2006, 15:19:21
 8. avatar
  [100] Meander [*]

  daneta: Já se s rodinou svého bývalého nestýkala vůbec. Chovali se ke mně hnusně, tak co bych u nich hledala?

  superkarma: 0 26.07.2006, 14:19:11
 9. avatar
  [99] daneta [*]

  Nyotaimori: To je fakt, že s jeho rodiči nežiješ, ale budeš se s nimi vídat. My měli konflikty jenom kvůli jeho rodině, protože k nám neustále jezdili na víkendy a já z toho byla nešťastná, pořád jsem pro všechny vařila a soukromí žádné. Když jsem se po čase vzbouřila, všichni byli zděšení, jak jsem nesnášenlivá. Jejich rodina je pro ně svatá a já jim to nebudu kazit, když se chtějí scházet. Teď po 20 letech mám fajn manželství, ale je to za cenu toho, že se prakticky nestýkáme s manželovou rodinou. Oni neuznávají návštěvy na chvíli, to se prý radši nemusíme scházet vůbec. Jinak miluju návštěvy mojí ségry, mamky a známých, ale to necítím jako povinnost a vždy se domluvíme.

  superkarma: 0 26.07.2006, 14:13:15
 10. avatar
  [97] fructia [*]

  Byla jsem představena už dvakrát svými partnery... Vždycky to bylo ani ne po měsíci Nikdy jsem nic nepřinesla, protože si myslím, že je to podlízání. To kámoška na to šla jinak - na první family seznamku přinesla flašku, bonboniéru, gelovou svíčku a něco keramickýho Rodiče byli vždy skvělí, a to byl partner starší o 8-9 let

  superkarma: 0 25.07.2006, 17:48:46
 11. avatar
  [94] kareta [*]

  Můj exexexe..ex mě dovezl z prázdnin, bafl na mé rodiče, že spolu pojedeme za týden do Německa, zeptal se otce, co dělá a kolik vydelává, oznámil jim, že jsem miláček, že je obchodník, ukázal vzorky zboží, aby věřili, hodil do sebe kafe a bylo . Otec se mě pak ptal, co to bylo za vola, byl ZKOPRNĚLÝ a KONSTERNOVANÝ.Byli si v jednání velice podobní, takoví dva se jen tak nenajdou.

  superkarma: 0 25.07.2006, 15:29:08
 12. avatar
  [93] leny2607 [*]

  no oni ty maminky na nás asi trochu žárlí protože jim beremety jejich chlapečky.Já si ale na nastávající tchýni stěžovat nemůžu.

  superkarma: 0 25.07.2006, 14:54:42
 13. avatar
  [92] tyrkys [*]

  Meander: . Já měla to štěstí jen jednou .

  superkarma: 0 25.07.2006, 14:49:20
 14. avatar
  [91] Meander [*]

  tyrkys: Povídám, že jsem ideální partie

  superkarma: 0 25.07.2006, 14:46:31
 15. avatar
  [90] tyrkys [*]

  Nejlepší ze všeho jsou sirotci . Po zkušenostech se skorotchýní těžkou alkoholičkou se každé další děsím....

  superkarma: 0 25.07.2006, 14:45:12
 16. avatar
  [88] Lostris [*]

  jo, jo, některé tchýně jsou spíš tchýči..

  superkarma: 0 25.07.2006, 14:37:10
 17. avatar
  [87] Aktij [*]

  Klarka02: a vy nemáte telefony

  superkarma: 0 25.07.2006, 14:33:41
 18. avatar
  [85] aiša [*]

  já a tchyně darmo mluvit hned zkraje sem od ní dostala takovou sprchu že dodnes mám pocit že to bylo včéra a je to 26 let a to už pak nešlo najít si k ní cestu i když sme vcelku .......dnes už tchyně není a já přemýšlím čeho se vyvarovat a co se nelíbylo mě nebot dříve nebo později budu tchyně já a chtěla bych aby to bylo mezi námi lepší než sem to měla já ale to ukáže čas..

  superkarma: 0 25.07.2006, 14:06:10
 19. avatar
  [84] Alenka0010 [*]

  Bóbika: já už to vzdala, po 20-ti letech, to si myslím, že jsem ještě měla jó trpělivost. Ale už došla.

  superkarma: 0 25.07.2006, 13:53:09
 20. avatar
  [81] Alenka0010 [*]

  Zdenka04: kdybys poznala moji tchýni, došla bys k názoru, že se můžeš přetrhnout, ale vždycky to bude málo. Já dle názoru nestranných lidí dělám více než maximum pro dobré vztahy v rodině, ale tchýně to vnímá naprosto opačně. A nezlob se na mě, ale aby mě někdo ve čtyřiceti komandoval jak malou holku, na to teda žaludek nemám. Zvlášť když jsem zvyklá se od 18-ti o sebe starat sama.

  superkarma: 0 25.07.2006, 13:44:25
 21. avatar
  [79] Meander [*]

  Zdenka04: Pokud budeš krávotchyně, tak na tebe nadávat budou, to je jasný

  superkarma: 0 25.07.2006, 13:37:04
 22. [78] Zdenka04 [*]

  holky hi hi taky budete jednou Tchýně teda pokud máte děti a taky budou na Vás nadávát jak teď nadáváte vy jo já dárek nenesla taky a manželovou maminku jsem něměla za Tchyni , nikdy byla super a já si myslím ,že jak si to uděláme tak tak to máme i s těmě Tchýněma můj názor

  superkarma: 0 25.07.2006, 13:35:11
 23. avatar
  [76] Meander [*]

  Amálie: Že jo. Když ke mně návštěva prostě vtrhne, tak mi to nevadí. Stejně jsou to lidi, co mě znají, takže nehledají problémy za ledničkou. Ale "chystat se ke mně někdo", kdo tam nikdy nebyl... Buď bych mu řekla, ať si nechá zajít chuť, nebo bych to hodila za hlavu, a když nemám uklizeno, ať si třeba prohrnuje cestu radlicí. Jeho volba

  superkarma: 0 25.07.2006, 12:50:57
 24. [75] tornado-lou [*]

  cha. ja jsem se s pritelovou maminkou potkala jednou rano v koupelne, ta na me koukla, rekla neco jako: to je dost ze te privede domu, a bylo.
  muj to u nas mel horsi

  superkarma: 0 25.07.2006, 12:48:53

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [74] Amálie [*]

  Klarka02: teda ke mně se někdo "chystat", když se mi to nehodí, tak ho

  superkarma: 0 25.07.2006, 12:48:24
 2. avatar
  [73] Meander [*]

  lilithheta: Moje řeč!

  superkarma: 0 25.07.2006, 12:40:39
 3. avatar
  [72] lilithheta [*]

  Jé, nadělat takhle se seznamkou s jeho rodiči? Já nevím, já osobně beru tyhle věci v pohodě, nijak se tím nestresuji. Vždyť víceméně vlastně o nic nejde. Vždycky se přeci najde nějaké společné záchrané téma hovoru.

  superkarma: 0 25.07.2006, 12:39:34
 4. avatar
  [71] pohodarka [*]

  no, na tvem miste, Iveto, bych tu flasku sebrala a odesla, protoze uz odmalicka mi rodice rikaji, ze je neslusne rici cokoliv k darku, kdyz jej dostavam...ble, doufam, ze pritel (manzel) se nepomamil!!!

  superkarma: 0 25.07.2006, 12:32:36
 5. avatar
  [70] Alenka0010 [*]

  Queen Elle: tak to si dobře vybral , můžu jen závidět.

  superkarma: 0 25.07.2006, 12:30:32
 6. avatar
  [69] Meander [*]

  Ostatně, já jsem na první pohled ideální partnerka, rodiče nemám. Jenomže naši byli takoví výstředníci, že je mi upřímně líto, že nikdo už nemůže utrpět setkání s nimi

  superkarma: 0 25.07.2006, 12:09:53
 7. avatar
  [65] femme.fatale [*]

  Seznámení s "skorotchýní" proběhlo bez problémů. Všichni jsou fajn Ale asi při třetí návštěvě něco smažila a poprosila mě, abych jí to pohlídala, že si musí odskočit. Říkala jsem si, hlavně nepoškrábat tu teflonovou pánev! Za chvíli se vrátila a já si oddechla, že jsem nic neprovedla...pak jsem se povdívala pořádně Nějak se mi povedlo ohodit zeď, kterou den předtímmalovali Bylo mi hrozně, chtělo se mi brečet Ale ona byla bezvedná zasmála se tomu...můj inkriminované místo oškrábal, znovu se přetřelo a bylo

  superkarma: 0 25.07.2006, 11:45:33
 8. [64] Michaela 323 [*]

  Před čtvrt stoletím mě to potkalo asi tak, že do mě bodaly zlé hnědé oči, špikovaly každý pohyb a nastal kolotoč různých otázek, zda umím to či ono, co máme a nemáme. Pochopila jsem až později PROČ? To co mně vnucovali (synka) bylo na dvě věci...naštěstí to netrvalo dlouho a už nikdy více!

  superkarma: 0 25.07.2006, 11:32:48
 9. avatar
  [63] Alenka0010 [*]

  Mylady: já jen doufám, že dcera snad někdy potká někoho jiného a zblázní se do něho tak, že tohodle pustí k vodě. Nelíbilo se mi, že jí zahejbal a až to prasklo, nedokázal se rozhodnout, kterou holku vlastně chce. Dcera se tenkrát strašně trápila, pořád brečela zavřená v pokoji a nechtěla nikoho vidět. Nakonec přišel zpátky, prosil ji na kolenou a ona mi tvrdí, že mu dala poslední šanci. Teď kluk seká dobrotu, chová se k ní pěkně a nosí jí dárky...Já mu nevěřím, ale neříkám nic a myslím si svoje. Za školu kvůli němu chodila taky a docela je mě líto, že se v učení dost zhoršila. Původně chtěla na vysokou, ale teď to nevypadá...Ještě se uvidí, co život přinese, třeba bude všechno jinak. Dík za podporu.

  superkarma: 0 25.07.2006, 11:32:01
 10. avatar
  [61] Meander [*]

  Naštěstí jsem natolik netaktní, že tyto problémy jdou mimo mě

  superkarma: 0 25.07.2006, 11:15:21
 11. avatar
  [60] Mylady [*]

  Alenka0010: tak to ti děvče nezávidím. U nás to na jaře vyvrcholilo, kluk byl zblázněnej, chodil za školu, protože byl s ní. Tenkrát jsem mu řekla, že je to jeho život, pokud si ho chce zničit, je to jeho věc, ale já už se o něho dál zajímat nebudu, že na to nemám nervy. (samozřejmě jsem to tak všechno nemyslela). Ale dostalo to naštěstí rychlý spád a vztah skončil. Teď je absolutní pohoda, kluk se ke mě chová pěkně, úplně zírám. Snad bude nějaký čas dobře. Tak ti přeji, ať to u vás taky dobře dopadne.

  superkarma: 0 25.07.2006, 11:03:58
 12. avatar
  [59] Knopper [*]

  Moje první setkání se současnou tchýní proběhlo docela v pohodě, bez žádných darů. Až jsem si říkala, proč na ni můj přítel tak nadává. To jsem poznala až po svatbě Je fakt děsná, v zajetí své paranoie přiživované čtením Blesku, Aha a sledováním Novy. Teď už se nedivím, že od ní odešel manžel Žít s ní, je docela psycho.

  superkarma: 0 25.07.2006, 11:01:06
 13. avatar
  [58] gwen [*]

  Já jsem tyto seznamovací tanečky vůbec absolvovat nemusela. Jednoho dne jsem šla k drakovi domů, za stolem v kuchyni seděl jeho tatík popíjející pivo, pozdravili jsme se a bylo hotovo. Při každé další návštěvě jsme prohodili pár slov a tak jsme se postupně poznávali. Co se týče jeho matky, tak bydlí v jiném městě a viděla jsem ji za těch 5 let poze jednou.

  superkarma: 0 25.07.2006, 10:59:49
 14. avatar
  [57] Alenka0010 [*]

  Mylady: moje dcera už rok chodí s klukem, který nejenže se mi nelíbí, tedy povahově, ale nesnáším celou jejich famílii. Ale co nadělám ? Po počátečních citlivých narážkách, jestli by si neměla najít radši někoho jiného, jsem to nakonec vzdala. Musí na to přijít sama, nebo taky na to nepřijde a bude s ním nešťastná celý život. Ale když jí ho budu denně rozmlouvat, nadávat na něho nebo jí ho zakazovat, zabejčí se a stejně si prosadí svou a bude to horší.
  U kluka ani nevím, jestli nějakou holku má, nesvěřuje se. Možná se to dovím, až ji přivede, že se musí ženit, kdoví, taky se to stává .

  superkarma: 0 25.07.2006, 10:52:31
 15. avatar
  [56] Vivian [*]

  Nesnáším tyhle formality Doufám, že už se s žádnýma dalšíma rodičema nikdy nebudu muset seznamovat

  superkarma: 0 25.07.2006, 10:44:48
 16. [55] Asdareel [*]

  Btw, víno bylo super a pokud se mamimnce tento dárek nelíbil, byl to 1) její problém a 2) nezdvořilost, když to dala najevo.

  superkarma: 0 25.07.2006, 10:18:49
 17. [54] Asdareel [*]

  Ještě že netrpím přílišnou sociální fóbií, tyto situace jsem vždy zvládal s přehledem. Dokonce když jsem asi ve 20 letech chodil s dívkou, jejíž rodiče byli proti našemu vztahu, jsem se naopak snažil návštěvu k nim nacpat, aby viděli, že ode mně jí žádné nebezpečí nehrozí a že mé úmysly jsou poctivé. Zaujal jsem pózu "zdvořilý, leč sebevědomý a asertivní mladý muž."

  superkarma: 0 25.07.2006, 10:17:56
 18. avatar
  [52] Kayty [*]

  Moje tchýně-čekatelka je super ženská. Dá se s ní bavit naprosto o všem. Občas k ní chodím na radu jak na synáčka . Dozvěděla jsem se mnoho užitečných, použitelných věcí.
  Už si nějak nevzpomínám, kde jsem se vlastně seznámily. Asi v příležitosti nějaké oslavy. Takže to vyřešila kytka a čokoška.
  S přítelovým tátou (jsou rozvedeni) taky na oslavě, kde samozřejmě padla na úrodnou půdu flaška slivovice (nejlépe zužitkovaného ovoce ).

  superkarma: 0 25.07.2006, 10:15:49
 19. avatar
  [51] Kopretina3 [*]

  První návštěvu u manželových rodičů si ani nepamatuji. Zato tu poslední a několik jiných si asi budu pamtovat hodně dlouho.

  superkarma: 0 25.07.2006, 10:10:46
 20. avatar
  [50] Mylady [*]

  Alenka0010: počkej až přijde na lámání chleba. Mému staršímu je 17 let, rozhodně času dost, ale přivedl si domů holku, která se mi vůbec nelíbila a nedokázala jsem neříct svůj názor. Rozešli se a já přemýšlím, jestli nebudu nesnesitelná, co se bude týkat výběru partnerů. Třeba se mi některá zalíbi.

  superkarma: 0 25.07.2006, 10:05:01
 21. avatar
  [49] Alenka0010 [*]

  Nějak ty tchýně nechápu, já budu docela ráda, až se toho svého chlapečka zbavím .

  superkarma: 0 25.07.2006, 10:01:11
 22. avatar
  [48] ad.astra [*]

  Yenn: bohužel, té mojí extchyni tato vada již zůstala

  superkarma: 0 25.07.2006, 10:00:26
 23. avatar
  [45] Mylady [*]

  Moje nastávající tchýně mě nesnášela, aniž by mě někdy viděla, protože jsem o 2 roky starší než manžel. Dlouho to byly těžké boje, ale teď je to v pohodě. Za nějaký čas s největší pravděpodobností úloha tchýně čeká mě. No snad to půjde, ikdyž nevím....

  superkarma: 0 25.07.2006, 09:31:53
 24. avatar
  [44] ad.astra [*]

  hmm, chtěla jsem napsat - na jazyku med, na srdci JED -

  superkarma: 0 25.07.2006, 09:23:26
 25. avatar
  [43] ad.astra [*]

  Sarir: tu poznámku, která tak vytočila, mohla tchyně pronést "hrozným tónem" Možná někdo to zná (já moc dobře - na jazyku med, na srdci med. Taková byla moje extchyně, nejvíc mě vytáčelo, když mi říkala Evičko - to když mě poznala, no během pár týdnů, kdy zjistila, že si jejího synáčka asi vezmu, tak jsem se z Evičky přes noc stala k*urvou

  superkarma: 0 25.07.2006, 09:22:21
 26. [42] Rikina [*]

  Teprve teď zjišťuji, o jakou legraci jsem zase přišla. Vzhledem k tomu, že moji rodiče a rodiče mého manžela bydleli v jednom paneláku, všichni jsme se znali, a vzájemně potkávali roky, tudíž žádné představování nebylo třeba. Manželovi rodiče mě znali už jako 10letou holku.

  superkarma: 0 25.07.2006, 09:19:02
 27. avatar
  [41] Gabi [*]

  Léthé (10): , my jsme opravdu rodičům toho druhého dárky nenosili, až po svatbě k vánocům a narozkám (a to jsme spolu chodili 7 let)
  Ale je fakt, že někdy jsem ze své tchýně opravdu nemohla - je to fajn ženská, ale se svojí nepřehlédnutelnou fyziognomií a vystupováním ředitelky zeměkoule má někdy opravdu zvláštní pohled na život. Znám jí od jejích cca 38 let a už tehdy byla prudérní, asexuální a skrytě romantická a důveřivá osoba (tak na úrovni 13-leté dívky), která sice všem řekne, co mají dělat, ale na svůj život to absolutně není schopna aplikovat. Vlastně nešťastná ženská, která si projevy citů od druhých vynucuje poněkud násilným způsobem, což má samozřejmě opačný účinek.

  superkarma: 0 25.07.2006, 09:14:20
 28. avatar
  [40] Kelly [*]

  Já nechápu, jak některé rodiny "furt" něco řeší.
  Když mne chtěla tchýně pozvat, dobře jí tak. Měla, co chtěla ... a bez dárku ... a má mne ráda i tak. A naši také neřešili, jestli přinesl můj nynější manžel dárek, když jej viděli poprvé a ještě k tomu nás "načapali"
  Jóóó, to musíte rodiče trénovat a psychicky otužovat, pak nebudou frfňat nad vínem

  superkarma: 0 25.07.2006, 09:12:15
 29. [37] hanka30 [*]

  O tchyni ani nemluvte, včera jsme u ní byli a diky hádce mezi ni a mym přitelem tam naštěstí půjdeme tak za dva měsíci, až se zase udobří Můj přitel má radši svou tetu a tu jsem adoptovala jako thcyni a naši mého přitele přijali skvěle a rád si s mým tátou zajde na tenis a následně na pivko

  superkarma: 0 25.07.2006, 09:09:25
 30. avatar
  [35] marcellina* [*]

  ja bych asi prinesla vino a mozna i kvetinu , nastesti se mne neco takoveho netyka, potenc tchyni jsem videla jen jednou a jeste letmo z okna a na nejaky seznamovani se nechystame
  nasi se s mym partnerem znaji a seznameni probehlo vic nez prijemne

  superkarma: 0 25.07.2006, 09:03:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme