.

Dobrodružná cesta Trnkovou Zahradou byla oficiálně zahájena

Novinky

Dobrodružná cesta Trnkovou Zahradou byla oficiálně zahájena

V sobotu 4. března proběhlo slavnostní zahájení expozice Trnkova Zahrada 2 v areálu Restaurace & Kavárny Korkorán, který je dětem šitý na míru. Mezi hosty se pohybovala herečka Míša Maurerová se svými dětmi Josefem a Magdalénou, přítomny byly také bývalé české Miss a modelky Lucie Hadašová s dcerami Deniskou a Vanesskou a Iveta Lutovská s dcerou Anetkou.

hatašová lutovská

jmm

Expozice Trnkova Zahrada 2 je autorským dílem Jana a Matyáše Trnkových, syna a vnuka Jiřího Trnky. Právě jeho nejznámější kniha Zahrada se stala motivem pro interaktivní výstavu. „Nejvíce se nám líbil Nebehled, kde bychom mohli ležet celé hodiny. Myslím, že by zde měl stát nějaký dozor a po patnácti minutách nás upozornit, že je čas jít dál,“ řekla moderátorka a herečka Eva Decastelo, která celou vernisáž moderovala se svou dcerou Zuzankou. „Míšu jsme dneska museli nechat bohužel doma, dostal chřipku, protože ale kousek od areálu bydlíme, určitě sem dorazíme ještě jednou,“ dodává herečka. Eva Decastelo také plánuje v Restauraci & Kavárně Korkorán uspořádat oslavu pro své děti.

misa m

lutovska

Trnkovu Zahradu 2 je možné v Restauraci & Kavárně Korkorán navštívit až do konce května. Na návštěvníky výstavy čekají hned dvě patra plná zábavy. Interaktivní instalace na hranici animovaného filmu, počítačové hry, výstavy, dětského hřiště či divadla zavedou děti i dospělé zpět do milované Trnkovy knížky. Kočkodrom, Štěkafon, Trpaskop nebo již zmiňovaný Nebehled. To vše mají možnost si děti užít. Rodiče si mezitím mohou dát kávu a vychutnat si zákusek a občerstvení.

zahrada

korh

„Originální koncept Restaurace & Kavárny Korkorán nabízí návštěvníkům největší lanový park v České republice. Specializujeme se na dětské oslavy a party, které jsme schopní připravit na klíč. Jako jediná restaurace v Čechách nabízíme tradiční české pokrmy grundle a lokše,“ říká Daniel Prošek, výkonný ředitel společnosti Divadelní Catering, která zastřešuje právě Restauraci & Kavárnu Korkorán.

otevreno

otevreni

Kouzelný Trnkův svět je pro návštěvníky otevřen denně od 10:00 do 19:00.  Vstupné činí 100 Kč, rodinné vstupné (2 dospělí a 2 děti) potom 350 Kč, starší 70 let zaplatí symbolickou korunu a děti mladší 3 let mají vstup zdarma. Navíc všichni držitelé „lítačky“ se mohou těšit na 15% slevu z plného vstupného.

   
09.03.2017 - Redakční novinky - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Myškomedvídek [*]

  Sml59Sml59Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 09.03.2017, 20:50:12
 2. [1] MARIE MATEJKOVA [*]

  Když si vzpomenu na Trnkův geniální film Zahrada a k tomu úžasný dabing,tak je mi tak nějak příjemně na dušiSml79. A tenhle úžasný nápad a jeho realizace podle fotek také nemá chybu. Klobouk dolů před vsemi,kteří na tom podíleli Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 09.03.2017, 13:38:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme