Poklonu svému tatínkovi posílá po našem internetovém rádiu posluchačka Píďulka. A že je to krásná poklona...

Stále posloucháte rádio ŽENA-IN.cz. Další písnička na přání je pro tatínka posluchačky Píďulky.


Dobrý den, rozhodla jsem se poslat i svoji oblíbenou písničku. Myslím si, že je to písnička, která přináší každé mamince, ale především tatínkovi radost. Při této písničce si vždycky vzpomenu na své dětství. Můj tatínek pro mě hodně znamená a věřím, že tento pocit vybuduji i u svého syna. Touto písničkou bych moc chtěla poděkovat tatínkovi, za to, jaký je, že je tu pro nás. Snad vás má písnička potěší také. Víc k tomu dodávat nebudu. Písnička vše řekne za mě.

Přeji hezký den,
čtenářka Píďulka

Pozn. ret.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Věštba pro Píďulku

Milá Píďulko, vy jste prostě dobrodějka, k tomu nelze víc říct. Človíček s velkým srdcem, který miluje nade vše svojí rodinu. Snad jen, že jste někdy trochu ztracená v tom našem občas škaredém světě. Ale myslím, že máte kolem sebe lidi, kteří i vás dovedou pohladit na duši. A to je dobře - nemůžete přeci jen rozdávat.

Vy jste poslala písničku tatínkovy, já posílám vám...

Doufám, že jsem se vám trefil do noty...

Téma dne 9. listopadu 2011: Věštecké rádio ŽENA-IN.cz

Ačkoli původně bylo vyhlášeno, že můžete posílat písničky až do 15.00 hodiny, neposílejte je. V naší redakční poště je již tolik příspěvků, že jsem musel ukončit zasílání a i tak všechny nestihnu uveřejnit.

A které dvě posluchačky-čtenářky získají slíbenou knížku Poselství run s tarotovými kartami? To zjistíte před sedmnáctou hodinou...

poselstvi

Anotace knihy
V nové knize známé české věštkyně ožívá tentokrát runová magie. V runách je obsaženo prastaré vědění o skrytých nebeských i zemských proudech a runové rituály si dodnes uchovávají velkou sílu. Publikace se věnuje především významu jednotlivých znaků, které jsou výtvarně ztvárněné na kartách, a typům věštění, ale obsahuje i základy severské mytologie a uvádí využití run v lidovém léčitelství i oblíbené receptury našich severských předků. Knihu doplňuje překrásně barevně provedená sada karet.

Reklama