Tak je to konečně tady. Mrzne, až praští! Pro mě - velkého zmrzlíka, pro kterého je ideální provozní teplota okolo 30 stupňů - nastává čas, kdy budu opouštět domov jen v nejnutnějších případech, a to zabalená do šály až po nos. Když jsem dneska ráno upozornila svou dospělou (aspoň podle data narození :-))) dceru, že je osm pod nulou a že by tedy bylo nanejvýš vhodné, aby pro jednou odložila svoje lehké manšestrové sáčko ve prospěch něčeho bytelnějšího, sjela mě takovým pohledem, jaký si za rámeček opravdu nedám. Aspoň že nic neřekla nahlas. Ale sláva, nakonec si bundu a šálu přece jen vzala!

Dnešní téma nás, aspoň doufám, trochu rozehřeje. Skrblictví našich nejbližších je něco, co člověka dokáže rozpálit doběla. Nebo to není skrblictví, ale rozumná a zdravá šetrnost? Co si o tom myslíte vy? Na vaše příspěvky čekám nejen já, ale i ostatní čtenářky na adrese redakce@zena-in.cz.

Autorka toho nejlepšího dnes vyhraje dárek pro toho svého - ať už je to Harpagon, nebo naopak utrácílek :) vodu po holení Fa Speedster. Voní moc pěkně a bude mu určitě vonět ještě víc, až se dozví, že jste ji získala zadarmo v soutěži! :-)))

 

 

Reklama