Mnoho potravin, které každodenně konzumujeme a neumíme si bez nich náš jídelníček představit, mohou být pro naše tělo nevhodné. Jíme je, protože nevíme, čím je nahradit.

Dobře živeni Melissy JoulwanovéKniha Dobře živeni Melissy Joulwanové přináší řešení v podobě receptů na více než 100 různých delikates a variací, které vychází ze zásad paleostravy. Ta představuje nejen současný hit ve stravování, ale také svébytný životní styl. Je založena na jídelníčku, který se vrací až do historických počátků stravování a zaměřuje se na jídlo v jeho přirozené podobě, bez průmyslových úprav.

Kniha, jejíž předmluvu napsali manželé Hartwigovi, autoři známé paleo knihy Jídlo na prvním místě, provádí čtenáře základy paleostravy, životním příběhem sympatické autorky, ale především obsahuje velké množství receptů, vytvořených s požadavkem co nejmenší časové investice, zato s těmi nejvyššími požadavky na chuť a dodržení paleo zásad. Kniha Dobře živeni je tak důkazem, že i zdravá strava v podobě palea může chutnat výborně a může vedle zdraví a vitality přinést i nezapomenutelné zážitky.

čtení

čtení

Reklama