Vztahy

Dobré ráno, ž-inky

Dobré ráno, ženy-in,

včera jsem šla sama spát a ještě osamělejší jsem dneska vstávala, tak nevím na kolik dnes budu moci být objektívní k tématu. Pokusím se však být nezahořklá. To víte, dlouhá a přehnaná abstinence nesvědčí každému a já mám občas pocit, že i den je zbytečně dlouhý.

Ovšem, dnešek by mi to měl aspoň částečně vynahradit. Máme se bavit o tom, co děláme podle chlapů špatně v posteli. No, to nejdůležitější z jejich pohledu už bylo řečeno v dnešním článku k tématu dne. Ale mě by zajímalo, jestli jako ženy, tuhle kritiku berete jako objektivní nebo jako výkřik mužské ješitnosti, která nesnese křivého slova v ničem a nejlépe nikdy. Máte taky pocit, že to se svými stížnostmi trochu přehání a měly by si nejprve zámest před vlastním prahem, nebo jsou naprosto objektivní a mají pravdu v tom, že jsme opravdu takové polena?

Já si rozhodně jako kus dřeva nepřipadám, ale o můj názor tu až tolik nejde. Mě by zajímal ten váš! Pište mi tedy do mailu redakce@zena-in.cz vaše postelové zážitky, které ukáží na čí straně je pravda. Za dnešní cenu to rozhodně stojí, ale uznávám, to to stojí vždycky. Ovšem o důvod navíc, proč psát a pokoušet to vrtkavé štěstí. Třeba se dnes usměje i na vás ;)

A já můžu doufat, že dnes už nebudu usínat sama...;)

   
03.08.2007 - Láska a vztahy - autor: bezradná Eleonor

Komentáře:

 1. avatar
  [5] femme [*]

  jednou jsem měla chlapa, který měl všechno okoukané z porna a myslel si, že z toho musím být tzv. ve vodvazu když jsem ho upozornila, že takhle teda ne, tak byl celý udivený

  superkarma: 0 03.08.2007, 11:06:51
 2. avatar
  [4] hanika [*]

  já si myslím ,že některé věci uvedené v článku dole jsou oprávněné,ale jak u které ženské. Stejně tak bychom si my ženy mohly stěžovat na chlapy. Takže je to stejně věčný hon na kočku a na myš - kdo z koho. Já za sebe : jsem ráda, když mě partner upozorní,že se mu něco nelíbí. Příště si dám pozor a je to o to lepší

  superkarma: 0 03.08.2007, 09:58:21
 3. [3] gentiana [*]

  CO je to přesně přehnaná abstinence?

  superkarma: 0 03.08.2007, 09:34:23
 4. [2] babunka [*]

  Wau, takhle při pátku vážně zajímavý téma...

  superkarma: 0 03.08.2007, 09:22:48
 5. avatar
  [1] arjev [*]

  Krásný zatažený den mě provokuje jít do postele,lehnout si SAMA a poslouchat jak kapky deště klupkají na venkovní parapet a nechat spadnout víčka.
  Jsem zvědavá,kolik příspěvků bude v Dnešním vydání.Tipuji 160 a víc.A možná bude i počteníčko o a .

  superkarma: 0 03.08.2007, 09:10:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme