Bulvár

Dobré ráno všem šprýmařům i jejich obětem

Venku je čím dál chladněji, vstáváme už do tmy, ale ani to nemůže změnit mojí dobrou náladu. Na dnešek a dnešní téma jsem se opravdu těšila. A jsem zvědavá, jaké pěkné nachytávky se nám tu sejdou.

Je zvláštní, že i na takovou věc, jakou jsou právě nachytávky, existují naprosto protichůdné názory. Jedni se zasmějí, druzí nadávají. Dokonce jsem i slyšela, že nachytávat a lekat lidi, či tropit si z nich žertíky tak, aby se nakonec mohli zasmát i oni sami, je buranství nejhlubšího zrna. Co myslíte vy?

Nachytávky, žertíky a skryté kamery to je téma na dnešek. Stala jste se někdy obětí? Nebo tím, kdo všechno nachystal? Napište nám o tom. Narazila jste na pěkné video s tímto tématem? Pošlete nám ho! Ale pozor, posílejte prosím pouze videa z youtube, jiná náš redakční systém bohužel vkládat neumí :-(

Příspěvky posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a nakonec vybereme jeden, jehož autorku odměníme. Tentokrát můžete získat knihu Život po životě (Raymond A. Moody Jr.) a zpevňující krém na dekolt a poprsí od Avonu.

   
09.09.2010 - Blog redakce - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. [4] Rikina [*]

  Tak ono záleží na způsobu a provedení. Sml80 Fórky, co druhým lidem ublíží, nebo jim způsobí škody, to za vtipné nepokládám. A mezi "ublížení" počítám i vyděšení oběti, neb strach je velmi nepříjemná emoce, kterou si člověk rád ušetří. Zvlášť pokud se bojí o někoho blízkého a pak se ukáže, že to byla jen blbá sranda, tak to Sml68 

  superkarma: 0 09.09.2010, 11:58:17
 2. avatar
  [3] vodfon, kolie [*]

  Krásné ránoSml59

  superkarma: 0 09.09.2010, 09:47:56
 3. avatar
  [2] enka1 [*]

  Zdravím, sakra, teď si nemůžu na nic vzpomenout a to jsem toho provedla tolikSml28

  superkarma: 0 09.09.2010, 09:43:40
 4. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Dobré ráno všem přeji Sml67

  superkarma: 0 09.09.2010, 09:40:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme