Venku je čím dál chladněji, vstáváme už do tmy, ale ani to nemůže změnit mojí dobrou náladu. Na dnešek a dnešní téma jsem se opravdu těšila. A jsem zvědavá, jaké pěkné nachytávky se nám tu sejdou.

Je zvláštní, že i na takovou věc, jakou jsou právě nachytávky, existují naprosto protichůdné názory. Jedni se zasmějí, druzí nadávají. Dokonce jsem i slyšela, že nachytávat a lekat lidi, či tropit si z nich žertíky tak, aby se nakonec mohli zasmát i oni sami, je buranství nejhlubšího zrna. Co myslíte vy?

Nachytávky, žertíky a skryté kamery to je téma na dnešek. Stala jste se někdy obětí? Nebo tím, kdo všechno nachystal? Napište nám o tom. Narazila jste na pěkné video s tímto tématem? Pošlete nám ho! Ale pozor, posílejte prosím pouze videa z youtube, jiná náš redakční systém bohužel vkládat neumí :-(

Příspěvky posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a nakonec vybereme jeden, jehož autorku odměníme. Tentokrát můžete získat knihu Život po životě (Raymond A. Moody Jr.) a zpevňující krém na dekolt a poprsí od Avonu.

Reklama