Dobrý den.

Počasí venku je v Praze neurčité, nikdo neví, jak se to vyvine. To ale ještě není tak strašné, jako když někdo neví, jak se vyvine jeho sexuální orientace. Pojďme si o tom dnes povídat. Já sice na jednu stranu nejsem ten pravý, protože mně se líbily holčičky od okamžiku, kdy jsem zjistil, že to nejsou chlapečci.:)

Je ovšem také pravda, že odjakživa zpívám tenor a určitě víte, co se říká o tenorech. Valná část z nich jsou homosexuálové. Dnes to většina z nich tají, ale někteří pořád ještě mají manželky, aby to o nich nikdo nemohl naplno říct. Třeba jeden z národního, který je ženatý s jednou známou zpěvačkou, aby se neřeklo... Takové veřejné tajemství. Hádejte kdo, ale nejmenovat! Nejsme bulvár!:)

Je také pravda, že Praha je městem s největším počtem gay a lesbian podniků v celém postkomunistickém bloku a možná i v Evropě. Češi jsou velmi liberální, co se homosexuality týče. Ale mnoho z vás není z Prahy a mimo hlavní město to je často úplně jiné.

Napište mi o tom, jak jste se s homosexualitou setkali vy a jak jste ji vnímali. Pokud je to pro vás běžné, zavzpomínejte na svoje první setkání. Nebo na to, jak se vás někdo pokoušel poprvé „sbalit“. Nebo jak jste se poprvé snažili někoho sbalit vy?:))

Na příspěvky se těším a čekám na adrese redakce@zena-in.cz. Nejlepší příspěvek ocením dárkem!

Reklama