Dnešek si opravdu užijeme, milé čtenářky! Budeme si totiž povídat o konspiračních teoriích. Zajímá mě, kterým věříte a kterým ne? A podléháte jim? Nebo někdo ve vašem okolí?

ufo
Foto zdroj: Wikipedia (klikni)

Již v roce 1798 byla otištna první konspirační teorie Mémoires pour servir à l'histoire du Jacobinisme. Jají autor kněz Augustin Barruel si myslel,že Velká Francouzská revoluce byla spiknutím zednářů, bavorských iluminátů a osvícenských filozofů.

Další konspirátoři na sebe nenechali dlouho čekat. Dnes nejpopulárnějším hledačem podobných teorií je jistě spisovatel Dan Brown.

Pojďte si dnes o konspiracích povídat. Věříte jim? Znáte někoho ve svém okolí, kdo jim podléhá a chová se podle nich? Pojďte si sama zahrát na kospirátorku!

Téma dne 29.11.2013: Konspirace

  • režisérPodléháte konspiracím?
  • Jaká konspirační teorie vám přijde nejpravděpodobnější?
  • A která vám přijde naopak jako totální konina?
  • Máte nějakou vlastní konspirační teorii?

Své příspěvky na toto téma zasílejte nejpozději 29.11.2013 do 15.00 hodin na známou redakční e-mailovou adresu. Za příspěvek můžete získat pěkný nabušený dárek: deodorant Dove Maximum Protection, tělové mléko Neutrogena a knihu Povolání režisér – rozhovor Bohdana Slámy s Milošem Formanem (nakladatelství PROSTOR). Příspěvek, pokud chcete mít šanci na uveřejnění a možné získání dárku, ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

dove1neu

Reklama