Moc vás, milé čtenářky, vítám, přeji krásný den a těším se na dnešní záplavu vašich vánočních zážitků. Opět tu čekají hezké ceny a já.

I když je dnes den spíš takový polopracovní, to znamená, že do práce dorazí zhruba polovina zaměstnaných, já jsem se už těšila. Nějak mě to vánoční lenošení už moc nebavilo. Štědrý den proběhl tak nějak tradičně bez větších překvapení, největší radost z něj měl náš pes Nero.

n

Kromě dobré večeře, která se skládala s vařeného kuřecího stehna, kusu kapra a pár lžic těstovin totiž dosta pod stromeček plyšového psa. Kdybyste viděly ty zářící oči a bezmeznou radost, celé byste zjihly. S plyšákem pak lítal po bytě, stále ho někomu nosil a chtěl se o něj tahat a nakonec na hračce usnul. Později, když šel do svého pelechu, si ho vzal s sebou, nacpal ho do rohu a do poslední vteřiny před usnutím se na něj zamilovaně díval.

m

A to ten plyšák ani nic nestál, býval hračkou mé skoro dospělé dcery. Tady se potvrdilo pravidlo, že štěstí bývá zadarmo.

Takže k dnešnímu tématu.

Jak proběhly Vánoce u vás? Přinesl Ježíšek něco zajímavého a nečekaného? Nehořel vám stromek? Nespálily jste kapra? Jak jste přežily rodinné návštěvy? Kdo měl největší radost z dárků? Co jste vařily o svátcích? Prostě se neomezujte a pište všechno, co souvisí s letošními svátky. Jsem zvědavá a se mnou všechny naše dnešní čtenářky. K dispozici vám je znovu adresa:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama