Tak takhle hezky mě dnes ráno pozdravil náš pan soused, o kterém se můžete dočíst i v dnešním tematickém článku. A ještě dodal: jakpak jste se vyspala?

Vyspala jsem se dobře, a vůbec, celý ten víkend byl takový klidný a pohodový. Navíc už jsem se těšila i na pondělí, až si přečtu něco hezkého, až začnou chodit vaše sousedské příspěvky.

peterkaA taky se vám musím ještě s něčím pochlubit. Jak jsem tak přemýšlela o tom dnešním, sousedském tématu, samozřejmě se mi ihned vybavili nejslavnější filmoví sousedé, které uvidíte v dalším příspěvku. Ano, tušíte správně, sousedé Bartáčkovi a Novákovi. A jelikož mám s panem „Bartáčkem“ alias panem Peterkou celkem hezké (bohužel ne sousedské), ale alespoň přátelské vztahy, rozhodla jsem se, že ho v sobotu odpoledne v Liberci navštívím.

Byl rád. Povídali jsme si i o tom, co dělám, kde pracuji a samozřejmě došlo i na téma, že ho v pondělí uvedu na našich webových stránkách v rámci „sousedského“ tématu.

A tak přikládám jednu úplně čerstvou sobotní fotografii „pana Bartáčka“ a vyřizuji velký pozdrav všem krásným ženám, tudíž všem Ženám -in. :)

 

Téma dnešního dne 24. října 2011 zní: Sousedské vztahy

  • Jací jsou vaši sousedé?
  • A nebo jaké byste si přály?
  • Máte hezké sousedské vztahy, nebo občas skřípají?
  • Znáte nějakou sousedskou příhodu svých známých nebo příbuzných?
  • Ať už veselou, nebo smutnou
  • Líbí se vám více sousedská anonymita, nebo skoro až rodinné vztahy?

Vše o sousedech, ať už svých, nebo svých známých, pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Za příspěvek, který napíšete, jednu hodnou sousedku odměním, a to dárkem, který můžete v rámci dobrých sousedských vztahů dobře využít :) Balíčková sada kávy Douwe Egberts

kava

Reklama