Dnes nás opravdu čeká téma, úzce související s blížícími se vánočními svátky. Budeme totiž společně vyhlížet Ježíška. Jestli se ho opravdu dočkáme, to už je vedlejší, ale byly doby, kdy jsme tomu my i naše děti věřily. A byl to krásný čas.

Mnohé z vás mají doma děti, které ještě na Ježíška věří. My se ale dnes zaměříme na ty, které už věřit přestaly a také si napíšeme okolnosti, které to způsobily.
A psát můžete samozřejmě i o sobě, kdy jste přestaly věřit vy samy.

Těším se na vaše tragikomické příběhy.

Téma dnešního dne: Kdy jste přestaly věřit na Ježíška

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme pěkným dárkem: dámskou koženou peněženkou Oriano od od partnera dnešního tématu, internetového nákupního portálu www.zoot.cz. a tabulkou kvalitní, hořké čokolády Merci.

darek

Ať už na Ježíška věříte nebo nevěříte, tady ho najdete. :)

zoot

www.zoot.cz je internetový nákupní portál, se kterým máme velmi dobrou zkušenost. Zboží vám doručí poštou, kurýrní službou či messengerem, můžete jej vyzvednout i osobně. Na skladě mají více než 30 000 kusů, zásilka vám přijde obratem. Osobní odběr zboží: v Praze jsou dvě odběrná místa – doporučujeme Vánoční výdejnu radosti na Hlavním nádraží (je tady zkušební kabinka). Zde si objednávku můžete vyzvednout ještě tentýž den (pokud si objednáte zboží do 11.00). Pokud vám zboží není nebo se vám nelíbí, můžete jej zde nechat a nic vás to nebude stát.

Nezapomeňte na Žena-in nákupní kolekci, kterou pro nás připravuje www.zoot.cz
Podívejte se, co jsme pro vás připravili:
http://www.zoot.cz/kolekce/1695/zena-in/888/zena-in

Reklama