Dneska si budeme povídat o mužích, tedy konkrétně o tom, u čeho si je nedokážeme absolutně představit, a nebo naopak, co jim velmi sluší. Už se těším na vaše příspěvky.

Jen znovu upozorňuji, že v tomto případě jde čistě o souvislost s domácími pracemi, bez jakéhokoliv sexuálního podtextu (i když svým způsobem ho můžete do komentářů humornou cestou vměstnat také).

Radek v přehledu týdne uvedl, že než bych uvařila, raději vymaluji..., no, ne, že bych neuměla vařit, to ne, ale prostě mě to nebaví tolik, jako mého manžela. Ten se ve vaření přímo vyžívá a u „plotny“ mu to vyloženě sluší.

... a jak to ještě u nás doma chodí, to si přečtěte v dnešním tematickém článku, kde mimo jiné prozrazuji i to, u čeho si ho svého manžela nedokážu absolutně představit, a nebo naopak, u jakých prací mu to jde lépe než mně. Také přidávám jednu historku z ulice odnaproti, kterou jsem coby ženská drbna vypozorovala.

Jsou prostě práce, které mi přijdou čistě ženské a čistě mužské, a pak také samozřejmě práce, které mohou dělat oba.

Doufám, že se dnes žádného manžela, přítele, bratra, syna či tatínka některé z vás nedotknu a že mi i vy napíšete svoje názory, ať už formou humornou nebo vážnou.

Téma dnešního dne: 27. září 2011: U čeho si nedokážu svého manžela (přítele) absolutně představit

  • A nebo, co mu naopak sluší
  • Co dělá lépe než vy
  • Co byste mu nesvěřila, ani kdybyste měla duši vypustit
  • Kuriozní historku, co kdy udělal
  • Nebo třeba někdo z vašeho okolí
  • Co byste ho nechala dělat za trest
  • Co za odměnu

Téma je to lehké, doufám, že se pobavíme.
Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu hospodyňku odměním takovým hodně namíchaným dárkem, ale opět hodícím se k tématu.

Takže, ať už váš partner dělá doma cokoliv, až skončí, upravte se pro něj, třeba pomocí vlasového tužidla Taft, nebo kondicionéru Pantene - a společně si dejte kafíčko, posílám i čtvrt kila kávy Douwe Egberts. :)

darek

Reklama