Domácnost

Dobré ráno, milé ženy-in

Dobré ráno, milé ženy-in, a pokud možno bez pohrom...

Já jsem právě smazala z redakční pošty několik tun spamů na téma ,,Chcete mít větší penis?" (ne, nechci, nechci žádný penis :)), nebo ,,Chcete si vydělat skutečné peníze?" (no, ne že bych nechtěla, ale silně pochybuju, že mi k tomu pomůže mail plný japonských broučků :)) a řadu dalších... To je taky vždycky slušná pohroma, naštěstí ne v bytě :) Ještě že spamy nemají nožičky a nezvoní mi u dveří :)

Ale co se pohrom v bytě týče, momentálně je pro mě pohromou hlavně nedostatek času. Nedávno nám před barákem začali stavět Alberta a následkem je padající omítka - teď už se dostala do fáze, že se odlupuje ve velkých plátech - tudíž je na čase pořádná rekonstrukce. Jenže na ni jaksi furt není čas...

A jak jste na tom s pohromami v bytě Vy? Zažila jste nějakou? Nebo ji dokonce sama způsobila? Co pejsci? Hmyz? Děti? Příbuzenstvo? Řemeslníci? Uspořádal Váš potomek ve Vašem bytě mejdan? Vytopil Vás soused? Potkala Vás povodeň? Zkrátka napište nám o pohromách, které se udály u Vás v bytě (nebo v bytě Vašich známých) a pošlete třeba i fotky na redakce@zena-in.cz - nejlepší příspěvek jako vždy odměníme!

   
17.10.2006 - Dům a byt - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] bonda [*]

  Nám po velikonocích v baráku dávali plastová okna, mám jen tři, slyšela jsem, že to některé firmy zvládnou za den, ale v plánu byly dva. Ti fušeři to dělali 4 dny, chovali se jako v novostavbě, rozdělali všech 9 bytů ve vchodě a courali se mezi nimi, průvan jak sviňa strhal všechny fólie co zakrývaly nábytek, lozili mi po mých židlích, tak jsem jim musela půjčit moje schůdky, pak i kladivo, kleště, prodlužku,..jinak bych to neměla ještě dnes. Rozbili mi zásuvku, žádala jsem opravu, tak mi ji opravili tak, že to zkratovali a málem jsme vyhořeli. Už nikdy zedníky do bytu!

  superkarma: 0 17.10.2006, 17:41:16
 2. avatar
  [5] marcellina* [*]

  helena1033: proto si do bytu bez dozoru zadny remeslniky nepoustime

  superkarma: 0 17.10.2006, 10:00:09
 3. avatar
  [4] Beruška1 [*]

  Hezký den, u nás žádná pohroma, jen už čtvrtý měsíc nám upravují celé naše sídliště, nové chodníky, parkoviště a tak, takže domů a ven chodíme přes staveniště. Až do toho začne lejt, tak si asi budu muset konečně jednou v životě koupit holínky, jinak nevím, nevím.

  superkarma: 0 17.10.2006, 09:43:48
 4. avatar
  [3] lumpik [*]

  Přeji všem krásný úterní den

  superkarma: 0 17.10.2006, 09:40:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme