Milé ženy-in. Milé dcery. Dnes si budeme povídat o důležitých, možná snad nejdůležitějších mužích našeho života. O mužích, kteří tak trochu nespravedlivě stojí ve stínů našich partnerů. O našich otcích.

Záměrně nechci psát, že bez nich bychom nebyly na světě. Naši otcové můžou být i muži, kteří nás přijali za své a vychovali, aniž by nás zplodili. Téma otcové dcery se tedy týká i nevlastních otců, strýčků a mužů, kterým jsme mohly říkat křestním jménem. I tito muži se mohli hluboce zapsat do našich srdcí. Ať už v dobrém, nebo ve zlém.

Pojďte si o otcích vlastních i nevlastních dnes povídat.

Jaké s nimi máte vztahy? Co vám v životě dali a čím vám třeba ublížili? Hledala jste si partnera podle obrazu otce svého? Nebo jste naopak chtěla jeho protiklad? Čím byl pro vás táta vzorem? Co vás naučil? Zdědila jste po něm nějakou vlastnost? Jak důležitou roli hraje ve vašem životě váš táta? Zažila jste s ním nějakou příhodu? A co otcové po rozvodu? Zanevřely jste na ně, nebo jste s nimi v kontaktu?

Napište svůj názor, příběh, historku, postřeh, prostě cokoliv na téma Otcové a dcery na známou adresu a dva nejlepší příspěvky odměníme pěknými dárky.

redakce@zena-in.cz

Reklama