Již titulek naznačuje, o čem bude dnešní editace. Probereme vaše Ex milence, přítele i manžele. A to z pohledu, jak s nimi vycházíte.

Jako již tradičně upozorním na dva časy. V 8.00 zveřejním dnešní denní soutěž. Je velmi jednoduchá a zvládnou ji všechny, které budou chtít.

A ve 12.00 zveřejním reportáž ze včerejší porady. Máte se na co těšit.

A nyní k dnešnímu tématu. Když jsem si včera po čtvrté hodině odpolední četl vyhlašovací novinku, zarazilo mne, kolik z vás dopředu napsalo, že na bývalé se jim nechce vůbec vzpomínat.

Ale mne ani tak nezajímá, proč jste se s nimi rozešly, ale jestli se s nimi stýkáte i nyní, po rozchodu. A jak ty kontakty vypadají. Často lidé, co spolu nějaký čas žijí, mají společné přátele, někdy i děti. A rozchod je sice rozdělí, ale život nás často nutí se vídat i posléze.

Některé z vás mají spoustu bývalých, ale tohle téma není o jmenování jednotlivě každého, ale spíše o tom, jak s nimi globálně vycházíte, popřípadě o nějakých zajímavostech.

Však to znáte, ne, něco jako pokecání s kamarádkami v kavárně.

A nemusí to být přímo o vás.

Opravdu neznáte nikoho, kdo by měl vztahy s bývalým řekněme trošku nestandardní?

Já osobně znám lidi, kteří po rozchodu spolu nepromluvili ani slovo, i jiné, co se svými rodinami jezdí na společnou dovolenou…

A kapitola bývalé „přítelkyně“ vašeho „muže“ a jeho vztah k ní jistě také vydá za řadu románů...

Nebo ne?


Jaké máte vztahy s bývalými manžely, milenci a příteli?

  • Zcela jste je zavrhla?
  • Nebo s nimi udržujete vřelé kontakty?
  • Musíte se s nimi stýkat kvůli dětem?
  • Stali jste se přáteli?
  • Co na to váš současný muž?
  • A co on? Udržuje kontakty s bývalými?
  • A vadí vám to?

Pište své příběhy, úvahy, stížnosti i pochvaly na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás dnes kolem 16. hodiny za příspěvek odměním třemi knihami: Hrana rozkoše od Evy Berlinové, Zákon přitažlivosti v praxi od Roberta Doyla, knihou Divoši od Dona Winslowa a třemi Margotkami na nervy s bývalými partnery.

Velmi se těším na vaše příspěvky a všem, které nebudou chtít, abych zveřejnil jejich nick či jméno, anonymitu samozřejmě zaručuji.

Reklama