Je čtvrtek ráno a to neznamená nic jiného, než že jsem tu s vámi opět já - Eva. Přeji vám krásný den a těším se na spousty vašich šťastných příběhů.

Z pekla štěstí, to je téma dnešní dne. A proto mi nezbývá nic jiného, než popřát vám hodně štěstí při psaní příspěvků k tomuto tématu, aby se právě vaše přezdívka na konci dne objevila mezi vybranými výherci.

Co je štěstí? Muška jenom zlatá! Přeletěla i vám přes nos? Napište nám o tom.

Měla jste někdy z pekla štěstí? Zachránila jste si čistě náhodou práci, čest, život, peníze, nebo jste se díky šťastným náhodám vymotala ze životní krize? Potkalo vás štěstí ve chvíli, kdy jste ho vůbec nečekala? Vyhrála jste v loterii, když jste zrovna neměla na zaplacení účtu? Potkala jste starého známého, když jste zrovna nejvíc potřebovala jeho pomoc? Zlomila jste si ruku a u lékaře potkala svou životní lásku? Utekla jste hrobníkovi z lopaty? Vyhrála jste v soutěži novou televizi den poté, co stará vypověděla službu? Máte na štěstí kliku, nebo se vám spíš vyhýbá?

A co děláte pro to, aby vás nějaké štěstí potkalo? Jdete mu vstříc, nebo čekáte, až přijde samo? Pomáháte si například sbíráním čtyřlístků? Napište nám svůj příběh o štěstí i vy!

Své příběhy nám posílejte na e-mail

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a na ty nejzajímavější samozřejmě čeká odměna.

Reklama