Bulvár

Dobré předsváteční ráno, milé ženy-in!

Dobré ráno Vám přeji, milé ženy-in.

Jakpak se Vám dnes vstávalo? Mně krušně - noci se dlouží a já hrozně nerada vstávám do tmy. Ale zítra je svátek, tak si snad trochu pospím :)

Na dnešní povídání tady na Vás budeme dva - já musím za chvíli utéct na jednu zajímavou tiskovou konferenci (těšte se na reportáž, třeba zas narazím na nějaké citlivé téma :) - účastnit se mají i některé hudební skupiny a prý dokonce budou hrát fotbálek, tak uvidíme :)), takže mě na nějakou dobu vystřídá Richard. Tak na něj buďte hodné, konec konců, je to jediný chlap (tedy chlap, no, příslušník mužského pohlaví :) mezi námi redaktory, tak ať nám neuteče :).

Ale zas ho moc nerozmazlujte, on pak vždycky děsně zpychne a nedá se s ním vydržet :). A zeptejte se ho, proč brečel na prvomájovém průvodu, určitě Vám to rád povypráví :).

Čímžto se oklikou vracíme zpět k tématu. Takže, milé ženy-in, jak je to s Vámi a se státními svátky? Chodily jste na průvody? Recitovaly básně? Stály čestnou stráž u věčných ohňů? Jak jste to prožívaly? Bavilo Vás to? A co dnes? Neschází Vám prvomájové a jiné průvody? A nemyslíte, že budou o něco ochuzeny Vaše děti?

Napište nám na redakce@zena-in.cz a získejte odměnu za nejlepší příspěvek! (a když se s Richardem neshodneme na hodnocení, možná budou ceny i dvě :) ).

   
27.09.2006 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Janecka [*]

  Dobré ráno.Těším se na zítřek,budu makat na zahradě, musím už konečně udělat záhon na ty jahody(snažím se už dva měsíce) ,tak uvidíme, ale ta práce neuteče,třeba pojedeme někam na kole .

  superkarma: 0 27.09.2006, 10:01:07
 2. avatar
  [3] Amálie [*]

  Netěšim se na zítřek, čeká mě trénink tenisu, návštěva čersvtě narozených lvíčat a grilparty v jednom penzionu, to zas bude nářez od rána do noci!

  superkarma: 0 27.09.2006, 09:36:54
 3. avatar
  [2] Beruška1 [*]

  Hezké ráno, už se těším na zítřek, jak si budu chrupčit v postýlce hodně, hodně dlouho. A pak se pustím do vybílení předsíně. A přitom si budu dávat a a .

  superkarma: 0 27.09.2006, 08:58:37
 4. avatar
  [1] xjannickax [*]

  dobré ránko

  superkarma: 0 27.09.2006, 08:58:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme