Jak jsem již avizoval včera, dnešní den zasvětíme podzimním plodům a jejich zpracování, milé čtenářky. A protože jsem vás chtěl trochu inspirovat, sebral jsem na zahradě několik ořechů, které se mi připletly do cesty a pokusil se o umělecké ořechové foto...

Prožil jsem ráno situaci trochu jako ze slavných Tří oříšků pro popelku s Libuškou Šafránkovou, když prosí otce, aby jí přinesl to, co mu cestou cvrnkne do nosu. Šel jsem zahradou pod ořešákem a najednou jsem zaslechl zakřupání - moje podrážky rozdrtili několik vlašáků. A tak jsem se rozhodl, že jich pár nasbírám a přinesu do redakce.

Fotku, kterou jsem pro vás vytvořil, jsem nazval prostě: Ořechové zátiší....

ořechy

Původně mé dnešní téma znělo nádledovně (oddělím čarami)...


Jak nakládáte s podzimními plody?

Na zahrádce dozrávají jablka, hrušky, ořechy... je čas vmyslet, co s takovým množstvím podzimních plodů letos podniknete. Ale to možná házím trávu do větru, vždyť každý přece má nějaký svůj zaběhnutý způsob jeho „likvidace“. Rozdáváte ovoce po příbuzných, skladujete ho ve sklepích, zavařujete, sušíte? Pište mi své tipy, jak skladovat či likvidovat podzimní plody! Poraďte ostatním čtenářkám a podělte se o své zkušenosti. Anebo mi napište nějakou veselou historku, kterou máte s podzimními plody spojenou. Vaše příspěvky (dlouhé minimálně jako tento odstavec) očekávám v redakčním e-mailu. Získat za svůj příspěvek můžete skvělý Lipton bílý čaj v pyramidových sáčcích a k němu barvu na vlasy Palette intensit color creme COOL BLONDS.


Leč pod návalem ranních emocí z focení ořechů jsem se rozhodl, že téma ještě drobně rozšířím a budu přijímat i fotky s krýtkým komentářem. Nemáte-li žádné speciální uskladňovací či pojídací návyky, co se týče podzimních plodů, nenapadá-li vás žádná humornáí historka, ale máte u sebe dnes náhodou digitál a na stole k svačince třeba domácí jablečný kompot, můžete se zapojit do tématu také!

Tedy směle do toho!

Reklama