Domácnost

Dobré podzimní ráno!

Dobré ráno, milé čtenářky! Vyspaly jste se, doufám, skvěle a teď jste plné sil k zasílání příspěvků do dnešního tématu: Podzimní dekorace. Podělte se s ostatními čtenářkami o výrobky z podzimních plodů, které zdobí vaši domácnost!

Listopad... už pouhý název tohoto měsíce říká člověka nabádá k procházkám v popadaném šustivém listí. A když už je člověk venku na procházce, často si s sebou přinese nějakou tu podzimní nadílku. Jakou nadílku jsem si přinesl domů já a co jsem z ní vyrobil, to si můžete přečíst zde...

A hned se naskýtá otázka...

Vyrábíte drobné dekorace z podzimních plodů, milé čtenářky?

Pokud ano - a já tomu věřím, pošlete mi jejich výrobní postup a svou dekoraci také vyfoťte. Mohou to být zvířátka z kaštanů, věnečky či obrázky z listí, ozdobné lahvičky ze skořápek - nevím, co ještě... určitě je spousta věcí, kterými se v podzimním čase dá zdobit domácnost. Podělte se o ty své dekorace! Za svůj příspěvek můžete získat kazetu POCKWICK 9 chutí čaje a časopis TOPseriál s podtitulem Anglické vraždy. Příspěvky očekávám dnes (středa 3. listopadu 2010) na následující e-mailové adrese.

   
03.11.2010 - Dům a byt - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

  1. avatar
    [1] enka1 [*]

    To už je rSml6no?  Tak dobré!

    superkarma: 0 03.11.2010, 07:37:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme