Vztahy

Dobře namíchaný drink pro čtenářku Eliozu

Také naše čtenářka s přezdívkou Elioza měla možnost žít s mužem, který splňoval její ideál tělesné krásy. Nakonec ale zjistila, že ze všeho nejvíce si pochutná na dobře namíchaném drinku z tělesných i povahových vlastností.


Vzhledem k tomu, že mi již táhne na čtyřicítku, přiznávám, že jsem velmi náročná na partnera. Na jeho vizuální zjev možná ještě o kapku víc. Když mi bylo takových čtrnáct, patnáct, šestnáct, sedmnáct a tak podobně....chtěla jsem vždy partnera tamovlasého, na barvě očí mi vůbec nezáleželo.

Tuto úchylku na tmavovlasé adepty jsem získala zřejmě proto, že jsem jako malá byla blondýna, mamka byla blondýna i v dospělosti a můj bratr svou blonďatou kštici má možná dodnes.

Dnes stejně jako kdysi jsem ale byla více než na barvu vlasů zaměřená na svalnatou postavu partnera.

foto mého ex (podotýkám, že maximálně splňoval mé nároky na vizáž, charakterově ale natolik, že jsem požádala o rozvod)

Moc moc se mi líbí a zaujme u mužů pasáž prsa-břicho...tedy pokud dotyčný má co ukazovat. Když se muž pyšní svým pivním mozolem či jen povoleným břichem již v útlém věku...cca 20-40let, k tomu tučnými ňadry velikosti, že by mu i leckterá žena záviděla, vyvolává to ve mně spíš odpor. Pokud ale pán tvorstva má pěkně vysoustružené prsní svalstvo, které ladně přechází v ploché pevné břicho, nemohu se udržet a ..........a musím si sáhnout. Pokud tedy mi to jest dovoleno. Někdy se dokonce i zeptám, zda si mohu sáhnout. Jindy se jen zálibně otočím za... či jen nenápadně prohlédnu výstavní mužný objekt. Né, že by mě to vzrušovalo, to ne, ale líbí se mi to, nemohu si prostě pomoci. Stejně tak úzké boky a pěkně tvarovaný zadek dělá s mým vnímáním krásy a estetiky divy.

Ačkoliv nejsem atletické postavy a mé křivky by nejvíce inspirovaly umělce v době baroka, mám ráda po svém boku i jinde, muže tak akorát. Ani hubené ani tlusté.

Čeho si ale hodně všímám, jsou ruce, dlaně, tvar prstů, stav nehtů... Pokud se mi ruka dotyčného nezamlouvá, nelíbí alespoň trochu, nemám o dotyčného zájem. Nedokázala bych si představit, že se mě někdy někde dotýká, hladí...atd.

Tělesný pach hraje v mém výběru také podstatnou úlohu. Jakmile k mému nosánku dorazí nepříjemný odér rozkládajícího se potu nebo rozkládající se potravy z úst, nejen, že si můžu hlavu ukroutit z dosahu zápachu, ale i ztrácím zájem o bližší kontakt...

Takže, když to shrnu...

...tak ocením muže s vypracovanou postavou, pevným plochým břichem, úzkými boky a pěkně tvarovaným pozadím, s čistými a upravenými nehty, po použití pasty na zuby a antiperspirantu a...a...a....ale k čemu všemu by mi tohle bylo, kdyby tento týpek měl IQ houpacího koně a ostatní charakterové vlastnosti by zdaleka nedosahovaly kvalit tělesného zjevu???

Víte, ono lze vyjmenovat, že by muž měl mít to a tohle, ale ze všeho nejvíc si pochutnám na dobře namíchaném drinku z tělesných i charakterových vlastností....a bez ledu;-)

Můj současný partner má všechny chutné ingredience dokonalého drinku, až na ty tmavé vlasy:)

viz.foto v článku Bez ladu a skladu

Tak.... na zdraví....

Elioza

Text neprošel jazykovou úpravou

elioza

   
18.03.2011 - Ona s ním - autor: Eva Dömény

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Kaylie [*]

  No jo, ale kdo to pak má hlídat před chtivými ženskými? Ke kráse u chlapa je ještě nutné, aby nebyl sukničkář, protože jim ženy lezou až do postele.Sml80

  superkarma: 0 07.04.2011, 09:26:11
 2. [5] misslover [*]

  Interested in you,

  My name is Miss Favour, I am a young beautiful girl with great sense of honor,with a passion to meet with man of the same character and with of love,well I saw your profile here and decides to contact you.Please I will like you to contact me back through my email address (favoursankara@yahoo.co.uk ) at the same time I will show you my photos Thanks and Regards from...

  Favour.

  ----------------------------------------------------------

  Zajímá vás,

  Mé jméno je Miss laskavost, já jsem krásná mladá dívka s velkým smyslem pro čest, s vášní setkat s člověkem stejného charakteru a lásky, dobře jsem viděl váš profil zde a rozhodne kontaktovat you.Please já budu mít rád jste mě kontaktovat zpět přes mou e-mailovou adresu (favoursankara@yahoo.co.uk), ve stejnou dobu ukážu vám moje fotky díky a jde z ...

  Laskavost.

  superkarma: -5 19.03.2011, 00:35:37
 3. avatar
  [4] enka1 [*]

  Sml22To by šloSml16

  superkarma: 0 18.03.2011, 15:52:49
 4. [3] elioza [*]

  selinka — #2 Sml22já vím, Selinko...Sml67Sml16

  superkarma: 0 18.03.2011, 14:47:33
 5. avatar
  [2] selinka [*]

  Psala jsem Ti to, Eliško, už jednou, píšu podruhé:  tvůj současný partner je sympoš Sml67 a jinak... na zdraví Sml76

  1. na komentář reaguje elioza — #3
  superkarma: 0 18.03.2011, 14:43:53
 6. [1] Puzzlicek [*]

  oooooo Sml67 ale ta povaha ---o neeeee Sml15

  superkarma: 0 18.03.2011, 14:41:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme