Přes přání dobrého rána po vás dnes budu chtít negativní příspěvky. Pojďme to nandat nechutným, hnusným a odporným filmovým scénám! Téma dne zní: Co vám vadí ve filmu...

Pojďme si dnes společně zahrát na škarohlídy, milé čtenářky! Zkritizujte filmovou (či televizní) scénu, která vám vadí. Je jedno proč, ale samozřejmě se nabízí všemožné nechutnosti, jejichž zobrazování se dnešní filmaři příliš nevyhýbají.

Takže: Hurá na ně! Pořádně je rozpitváme! A všechny před nimi varujeme.

Téma dne 13. dubna 2011: Co vám vadí ve filmu?

  • Vzpomínáte si na nějakou nechutnou filmovou či televizní scénu?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku: „Ano!“ napište mi o tom do redakční e-mailové schránky (viz níže). Váš text a´t je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Pište o důvodech, proč se vám tato scéna nelíbí a jak jste reagovala, když jste ji viděla poprvé. Najdete-li scénu na serveru YOUtube, zašlete mi také odkaz na toto video, které k vašemu příspěvku umístím. A co můžete tentokrát za svůj příspěvek získat? Pro jednu přispěvatelku tu mám připravený dárek: knížku Cesty za hity (vydala Mladá fronta), film Loď smrti (vydala firma Europ eproduction) a doplněk stravy Allegra s I-tryptofanem.

cestyallegralod

Reklama