Novinky

Dobré dopoledne z Moskvy

Jak je právě teď v Moskvě? To ví naše čtenářka Inka, která nám dnes poslala pár fotek z míst, kde až do prosince tohoto roku bude trávit své pracovní dny. Pojďme se za ní vypravit!

„Zdravím čtenářky z Moskvy!“ napsala nám dnes ráno Inka, mladá dáma, která v Moskvě tráví veškerý svůj čas, odjela tam totiž za prací. „Máme tady celkem zimu, něco okolo 10°C, ochladilo se, ale o víkend by mělo být mnohem tepleji. Stejně jako u nás v Česku, tak se moc těším a posílám vám pár fotek, jak probíhal až doposud můj den.“

 V Moskvě bydlím v jedné z nejdražších čtvrtí na Rublevském shosse (Рублевское шоссе) a toto je můj pohled z okna, když ráno vstanu.

fff

Než jsem dnes došla do práce, zastavila jsem se na tržišti vedle stanice metra Krylatskoe (Крылатское). Nakoupím si čerstvé ovoce a zeleninu do práce, abych si k obědu mohla udělat salát.

vvv

Když konečně dorazím ke kancelářím a doma si nestihnu dát kávu, navštívím místní Starbucksu, kam chodí i většina mých ruských kolegů.

fff

Nakonec se kochám pohledem z kanceláře na zamlženou Moskvu a jdu dělat něco zodpovědnějšího, tak mě omluvte. Přeji krásný den do Česka!

ccc

My Inko přejeme krásný den Tobě a děkujeme za report…

   
26.09.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Veronika Pavlíková

Komentáře:

 1. [5] eccentrica [*]

  superkarma: 0 26.09.2014, 16:26:37
 2. [4] eccentrica [*]

  @MaVy:dekuji Sml16

  @Pajinka: stýska se mi hodně, ale už teď vím, že pojedu do Prahy začátkem Listopadu a začátkem Prosince se vracím úplně, takže to zatím není tak hrozné.

  @Hanula: v porovnání s Lednem tohoto roku musím říct že toto počasí je opravdu přijatelné Sml16 Jinak jen upozorním, že před cestou do Ruska je potřeba navštívit ambasádu a zažádat si vízum....

  Na konec přidávám ještě jedno foto, které jsem pořídila dnes odpoledne v obchodě, kde prodávají vodu Magnesii a Mattoni cca za 50 Kč/ jedna láhev

  superkarma: 0 26.09.2014, 16:25:22
 3. [3] MaVy [*]

  manžel se z ní minulý týden vrátil, hezký podzim Vám přeji Sml16

  superkarma: 0 26.09.2014, 13:49:51
 4. avatar
  [2] Pajinka [*]

  také zdravím do Moskvy, náš kamarád tam taky pracuje Sml58

  nestýská se Vám, Inko?

  superkarma: 0 26.09.2014, 12:07:38
 5. avatar
  [1] Hanula [*]

  Sml16zdravím do Moskvy -ten trh vypadá velice dobře - jinak teď na podzim asi Moskva nic moc - jako u nás v Praze - zataženo,občas poprchává a je ziminka.... ale víkend se má vydařit. V Mosvě jsem nebyla, snad se tam také někdy dostanu....Sml67

  superkarma: 0 26.09.2014, 12:03:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme