Bulvár

Dobré čtvrteční ráno, milé ženy-in!

Tak co myslíte, bude dneska „sladký čtvrtek"? Jmenuje se tak jedna úžasná knížka od Johna Steinbecka, kterou jsem jeden čas četla pořád dokola. Navzdory názvu to není (jako u Steinbecka vlastně nikdy) žádná velká idyla, přesto mi ten název tak nějak podvědomě utkvěl v paměti, takže od těch dob vnímám čtvrtek jako sympatický den, ve kterém by mě mělo potkat něco příjemného, zajímavého nebo důležitého... A když se to nesplní samo od sebe, tak si nějakou tu příjemnost prostě sama opatřím. Dneska to například bude amatérské divadelní představení, ve kterém hraje můj dobrý kamarád. A nebudou to žádné legrační scénky, ale Čechov, takže jsem na to moc zvědavá.

Sladký čtvrtek přeji i vám, milé ž-ínky. Zajděte na výstavu nebo aspoň do kina, zavolejte někomu, koho jste už neviděla sto let, změňte barvu vlasů, vezměte foťák a vyrazte na lov" do města nebo do polí... udělejte něco, co od vás nikdo nečeká. Doufám, že bude pro vás příjemný i zajímavý také čas strávený na Ženě-in. A já se těším na vaše maturitně-plesové povídání - na dnešní vítězku čeká šampon Elséve dodávající objem.

   
08.02.2007 - Společnost - autor: Eva Jedelská

Komentáře:

 1. avatar
  [4] závislá na čokoládě [*]

  U nás svítí slůňo, tak je krásně. Nakupování mně čeká dneska, neb jdeme v neděli na narozeniny a je potřeba něco zabaleného přinést, jenom nevím, co.

  superkarma: 0 08.02.2007, 11:14:33
 2. avatar
  [3] Janecka [*]

  Hezký den.Tak dneska se chystám do města.Včera jsem si udělala radost a prolezla "sekáč".Našla ,koupila jsem i pro kolegyni,která tvrdí,že umím hledat.

  superkarma: 0 08.02.2007, 09:34:01
 3. [2] Inez1 [*]

  Dobré ukýchané a chřipkové ráno Že bych si dnes udělala ten výjimečný den a třeba zalezla do postele a vypotila se?? Vzhledem k mému miláčkovi (2,5 roku) to asi nepůjde
  Takže vzhůru do reality

  superkarma: 0 08.02.2007, 09:11:02
 4. avatar
  [1] MEK [*]

  krásné ráno

  superkarma: 0 08.02.2007, 09:04:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme